Опубліковано

G-Star Raw (Джі Стар Рау) – чоловічий та жіночий джинсовий одяг з Голландії. Де купити, адреса магазинів

G-Star Raw

G-Star Raw (Джі Стар Рау) – голландська торговельна марка чоловічого та жіночого джинсового одягу.

Де купити джинси G-Star Raw (Джі Стар Рау), адреси фірмових магазинів

G-Star Raw (Джі Стар Рау) – голландська торговельна марка чоловічого та жіночого джинсового одягу.

Де купити джинси G-Star Raw (Джі Стар Рау), адреси фірмових магазинів

На жаль, офіційний сайт G-Star Raw не працював, точніше був на редизайні. Тому з’ясувати, чи зазначені там фірмові магазини G-Star Raw не представлялося можливим. В Україні, офіційним дистриб’ютором марки G-Star Raw являється компанія МД Груп, яка також представляє в Україні такі бренди як Gant, Tommy Hilfiger, Oggi, Accessorize, Sasch.

Адреси магазинів G-Star Raw в Україні:

Київ, ТЦ Караван

Одеса, вул. Дерибасівська, 16

Офіційний сайт компанії G-Star Raw: www.g-star.com

Інформація про бренд джинсовий бренд G-Star Raw (Джі Стар Рау)

G-Star Raw – це порівняно молода торговельна марка, яка розпочала свій шлях, зробивши ставку на випуск джинсового одягу нового зразка. Цей зухвалий бренд із легким відтінком нігілізму був зароджений в 1989 році. Неординарний дизайнерський підхід і використання тільки високоякісної сировини дозволили G-Star закріпити за собою імідж відмінного іноватора.

В основі бренду G-Star Raw закладений розкішний вуличний одяг. Класичні моделі завтрашнього дня, створені з непідкупною пристрастю в чіткому стилі й тісному переплетенні традиційного джинсового матеріалу (деніму). Бездоганний покрій, доведений до досконалості, функціональність і дорогі деталі – це основні компоненти, які визначають повну еволюцію смаку.

Перша колекція Raw Denіm була представлена в 1996 році. Після цього G-Star продовжив роботу, дотримуючись саме цього стилю. Нескорена воля, бездонна чистота форм, ідеальна якість і ніякі надмірності. Подібне позиціювання поставило бренд G-Star Raw поза тимчасовими обмеженнями.

Участь G-Star на тижні моди в Нью-Йорку поряд з роботами найвідоміших дизайнерів світу вже стало традицією.

Сьогодні величезна кількість публічних і відомих людей роблять свій вибір на користь G-Star Raw. У коло таких шанувальників входять: Toby Kebbell , Benecіo Del Toro, Mіscha Barton, Anton Corbіjn, учасники груп Lіnkіn Park і Black Eyed Peas.

Чоловік у стилі G-Star Raw може дозволити собі легку щетину та трохи розбовтане поводження. Він твердий і цілеспрямований. Такий чоловічий силует максимально чітко доповнюється аксесуарами: ременями в темному виконанні й перснями.

Жіноча лінія одягу має злегка мускулисті й грубуваті відтінки, але це тільки підсилюють її сексуальність. Наявність вирізів і довжина, що інтригує, спідниць і шортів надають відсутню агресивність.

Вітрини всіх бутиків G-Star просто притягають людей, змушуючи їх зупинитися хоча б на хвилинку. Серед незвичайних манекенів і привабливих декорацій тут можна зустріти повністю обтягнуту джинсовою тканиною бетономішалку, обмундирування астронавта, різні види військової форми, виконані з тієї ж тканини. Всі ці тонкості чудово підкреслюють ідентифікацію бренду G-Star Raw, а також його наближеність до народу.

Хронологія розвитку бренду G-Star Raw

В 1989 році усередині величезної мультибрендовой компанії відбувається народження нової модної торговельної марки з назвою GapStar.

В 1991 році в компанію для роботи з новим брендом приходить молодий французький дизайнер Pіerre Morіsset, який окрім роботи займався колекціонуванням різного військового обмундирування.

На початку 1994 року торговельна марка Gapstar виходить на французький ринок і в цьому ж році міняє свою назву на G-Star. Причиною для зміни назви стала поява на європейському ринку компанії Gap.

Через два роки виходить перша колекція Raw. Всім присутнім пропонували приміряти джинси, виготовлені із грубого деніму, який майже не гнувся. Після того, як людина надягала модель, місця згинів рясно збризкувалися водою, після чого джинси сідали як потрібно. Неймовірний успіх був забезпечений. Так з’явився оригінальний логотип G-Star Raw. Також в 1996 році створюється одна із самих популярних моделей джинсів – Elwood, яка була названа на честь відомого мотогонщика Майка Хэйлвуда.

В 1997 році в центрі Парижу відкривається перший магазин Raw Essentіals, 25% асортименту становила продукція G-Star, а інша частина була представлена ексклюзивними моделями Denіm інших брендів.

В 2000 році відкритий перший фірмовий магазин у Ліоні.

В 2003 році громадськості був представлений перший концепт роздрібних магазинів G-Star.

В 2004 році вийшла у світло нова лінія Marc Newson, названа на честь дуже іменитого дизайнера Марка Ньюсона. Перший показ моделей із цієї колекції відбувся в Токіо. Зручність, простота й функціональність – це були три складові, на яких була вибудувана нова концепція дизайну.

Зараз компанія продовжує розвиватися, створювати нові продумані моделі джинсового одягу для жителів мегаполісів, роблячи основний акцент на зручність і комфорті, функціональність і захисті, елегантності і красі.