Опубліковано

Francesco Smalto (Франческо Смальто) – чоловічий одяг, взуття та аксесуари з Франції. Де купити, адреса магазинів

Francesco Smalto

Francesco Smalto (Франческо Смальто) – французька марка чоловічого одягу, взуття та аксесуарів.

Де купити бренд Francesco Smalto (Франческо Смальто), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Francesco Smalto, зазначені адреси фірмових магазинів. В Україні такі також існують.

Адреси магазинів Francesco Smalto (Франческо Смальто) в Україні:

Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 18А.

Francesco Smalto (Франческо Смальто) – французька марка чоловічого одягу, взуття та аксесуарів.

Де купити бренд Francesco Smalto (Франческо Смальто), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Francesco Smalto, зазначені адреси фірмових магазинів. В Україні такі також існують.

Адреси магазинів Francesco Smalto (Франческо Смальто) в Україні:

Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 18А.

Офіційний сайт компанії Francesco Smalto: www.smalto.com

Інформація про бренд Francesco Smalto (Франческо Смальто)

В вбраннях бренду Francesco Smalto завжди досить тонко переплетені вишукані й традиційні напрямки. Франческо Смальто вже протягом багатьох десятиліть створює елегантні й дуже шляхетні одіяння для екстравагантних і серйозних чоловіків. Він створює одяг не просто для людини, він створює її для Особистості. У колекціях Смальто навіть самий вимогливий чоловік зможе відшукати для себе все для того щоб створити ідеальний та неповторний образ. В улюбленого майстра можна одягтися від голови до ніг, тому що цей знаменитий кутюр’є пропонує все: костюми, сорочки, краватки, взуття…

Людині, яка одягла одяг Smalto, хочеться випрямити спину, розправити плечі й, звичайно ж, втягти живіт, тому що у штанів, які обтягають стегна, істотно занижена талія, а в піджака – незвичайний вшивний рукав і досить низька лінія плеча.

Коротка біографія Francesco Smalto (Франческо Смальто)

Франческо Смальто народився в невеликому провінційному містечку в Італії, ходив у звичайну державну школу, і ніхто із членів його родини не мав абсолютно ніякого відношення до мистецтва. Перший свій костюм він викроїв і зшив в 14 років. Працюючи в Америці закрійником у кравця Кеннеді, Франческо багато чому навчився. І повернувшись в 1962 році в Париж, він відразу ж вирішив відкрити свою власну компанію, а після її відкриття зробив усе для того, щоб поєднати несумісне – франтівський вид і зручність. Першим його подібним вбранням став сюртук, форма якого строго повторювала лінії тіла. Він надихав своїх клієнтів спорожнити кишені від громіздких речей і пропонував маленькі кишені для прав або візитниць в підкладці піджаку.

Через рік після відкриття компанії, Франческо створює й патентує прославлений жилет з підтяжками, який прийнято одягати під смокінг. Пізніше Смальто починає експериментувати з кольором і текстурою, у результаті чого вводить у моду світлий смокінг із вініловими або ж білими лацканами. В 1964 році він створює колекцію для Courreges, а кілька років потому проводить ряд спільних показів з Еммануелем Унгаро.

В 70-х роках Смальто створить костюми з оксамиту, трикотажу й натурального шовку. У ці ж роки починають з’являтися фірмові магазини Francesco Smalto, із прилавків яких люди просто змітають двобортні піджаки-пальто й фланелеві пальто із широкими комірами.

В 1985 році з’явилася жіноча лінія, яка у своєму асортименті також містила масу штанів, піджаків і жилетів.

На початку 1990-х років Франческо Смальто неспішно вибрав спадкоємця й передав йому всі свої справи. Цим спадкоємцем став Франк Бокле, який працював до цього дизайнером чоловічої лінії в Будинку Kenzo. Собі ж Смальто відвів роль творчого експериментатора компанії. Виходячи з того, що вбрання Francesco Smalto продовжують замовляти такі відомі люди як король Марокко, Жерар Депардьє, Жан Луі Трентіньян, Жан Поль Бельмондо й усі без винятку президенти Франції, можна із упевненістю сказати, що Смальто не помилився у виборі нового керівника.

На сьогоднішній день колекції марки реалізуються по усьому світу, у більш ніж 200 бутиках. Перший фірмовий магазин Francesco Smalto був відкритий у Парижі.

На початку 2002 року Будинок Francesco Smalto був викуплений компанією Dumenіl Group, яка вже володіє Будинком Jean-Louіs Scherrer і торговельною маркою Stephane Kelіan. Після викупу Франческо Смальто залишився директором відділу моди. Керівником виробництва й художнім директором Будинку Francesco Smalto залишився Франк Бокле.