Опубліковано

Fendi (Фенді) – чоловічий та жіночий одяг, взуття та аксесуари з Італії. Де купити, адреса магазинів

Fendi


Fendi (Фенді)
– всесвітньо відомий бренд жіночого та чоловічого одягу, взуття, сумок, а також аксесуарів з Італії.

Де купити бренд Fendi (Фенді), адреси магазинів в Україні


Fendi (Фенді)
– всесвітньо відомий бренд жіночого та чоловічого одягу, взуття, сумок, а також аксесуарів з Італії.

Де купити бренд Fendi (Фенді), адреси магазинів в Україні

Сьогодні торговельна мережа Fendi містить більш ніж 160 бутиків по усьому світу, хоча в Україні офіційно їх поки немає. Це означає лише одне, що легально купити продукцію Fendi на території нашої країни неможливо, а всі ті сумки, які продаються в нас, або коштують дуже дорого або підробка, а можливо й те й інше разом.

Офіційний сайт будинку моди Fendi (Фенді): http://www.fendi.com/

Історія створення бренду Fendi (Фенді)

Будинок моди Fendi був відкритий в 1925 році в Римі. Творцями Будинку являється молода пара Адель і Едоардо Фенді. Зараз на Віа дель Плебесціто був відкритий і перший сімейний магазин Fendi. Вони займалися виготовленням і продажем шуб, сумок і ременів. Бізнес Фенді розвивався непогано, тому що римська еліта вважала питанням престижу робити покупки в їхньому магазині. Згодом був відкритий і другий магазин, але вже незабаром європейським покупцям стало не до шикарних покупок – почалася війна, яка принесла Будинку моди Fendi лише занепад.

До 1946 року від сімейної компанії залишилися практично одні спогаду, її майже в буквальному значенні довелося піднімати з післявоєнного попелу. У відновленні Будинку підключилася сама старша з 5 дочок Фенді – 15-літня Паола, згодом до неї приєдналися й всі інші сестри – Ганна, Карла, Франка й Алда. Можна навіть сказати, що фактично саме ці п’ять дівчат стали ініціаторами післявоєнного відновлення сімейного бізнесу.

Але домогтися успіху в справах сімейству вдалося лише в 1962 році, після того як на місце дизайнера компанії був запрошений німецький модельєр Карл Лагерфельд. Саме ця людина створила нинішній образ, який полюбився багатьом теперішнім прихильникам бренду Fendi.

Перейшовши в Fendi, Лагерфельд дуже сильно змінив існуючий на той момент стиль хутряних виробів. Втіливши кілька своїх ідей у життя, йому вдалося повернути бажання європейців купувати та носити хутряні вбрання – він зробив хутро по-справжньому модним матеріалом. Використані Карлом інноваційних промислових методів у виготовленні одягу дозволяло зробити його більш дешевим та якісним.

Зовнішній вигляд жіночих сумок із приходом Лагерфельда також перетерпів істотні зміни – замість популярних на той час твердих каркасних сумок він запропонував сумки з м’якої, ідеально вичиненої шкіри, що більш походили на оригінальні мішки.

Успіх хутряної й шкіряної лінії вимагав подальшого розвитку. І вже в 1977 році у світло виходить перша колекція готового одягу від Fendi, а через ще сім років на суд громадськості була винесена колекція домашнього текстилю. Одержавши схвалення й у цих напрямках, дизайнер разом з керівництвом компанії вирішує запустити ще кілька нових ліній. Так з’явилися колекції окулярів, джинсового одягу, рукавичок, годинників, парфумерії й навіть меблів.

Через кілька років Fendi вирішує відновити лінію сумок і шкіряних аксесуарів Sellerіa, що багато років тому випустила Адель Фенді. Сумки й валізи цієї серії виготовляли в обмеженій кількості й строго за технологією родоначальниці марки – вручну зі шкіри найвищої якості cuoіo fіore.

Також легендарною вважається сумка Fendi Baguette, яка з’явилася в 1997. Її створила Сільвія Вентуріні – дизайнер Будинку Fendi. Успіх цієї крихітної сумочки був настільки великий, що сумка, яка вийшла в продаж у кількості 600 одиниць, миттєво стала предметом полювання колекціонерів.

Незважаючи на всі успіхи, в 1999 році сестри Фенді продають свій Будинок моди компаніям LVMH і Prada. Згодом LVMH викуповує всю компанію й стає єдиним власником Будинку Fendi, яким і є по сьогоднішній день. Незважаючи на всі перестановки в керівництві креативним директором компанії Fendi довгий час був Карл Лагерфельд. Варто відзначити що концерн LVMH володіє такими брендами як: Christian Dior, Louis Vuitton, Christian Lacroіx, Celіne, Loewe, Berlutі, Marc Jacobs, Fendi, StefanoBі, Emilio Pucci, Thomas Pіnk, Donna Karan.