Опубліковано

Fabi (Фабі) – чоловічий та жіночий бренд взуття з Італії. Де купити, адреса магазинів

Fabi

Fabi (Фабі) – італійська торгова марка чоловічого та жіночого взяття, аксесуарів та сумок.

Де купити взуття й сумки Fabi (Фабі), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Fabi, можна подивитися адреси фірмових магазинів. До речі магазинів не так вже й і багато, але в Україні вони є:

Адреси магазинів Fabi (Фабі) в Україні:

Київ, ТЦ Глобус

Fabi (Фабі) – італійська торгова марка чоловічого та жіночого взяття, аксесуарів та сумок.

Де купити взуття й сумки Fabi (Фабі), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Fabi, можна подивитися адреси фірмових магазинів. До речі магазинів не так вже й і багато, але в Україні вони є:

Адреси магазинів Fabi (Фабі) в Україні:

Київ, ТЦ Глобус
Київ, ТРЦ Караван
Харків, ТЦ Караван, вул. Героїв Праці, 7

Офіційний сайт компанії Fabihttp: www.fabishoes.it

Історія компанії Fabi (Фабі)

Історія торговельної марки Fabi почалася ще в 1965 році. Саме цього року два брати Енріко та Елізіо Фабі, італійці за походженням, вирішили заснувати свою компанію, відкривши невелику фабрику по виробництву взуття.

Практично відразу їм посміхнулася вдача. Попит на їхню продукцію ріс із неймовірною швидкістю, і вже через декілька років їм довелося істотно розширювати виробництво. Для цих цілей братами був придбаний новий триповерховий особняк. Через декілька років після створення торговельної марки Fabi її ім’я було на слуху майже у всіх жителів Італії. Чоловіча лінія Fabi розпочала своє існування відразу ж після розширення компанії. Будинок же старої фабрики був переустатковано під виробництво винятково жіночого взуття.

Розуміючи важливість гарної освіти при роботі в обраній ними галузі, брати без особливих роздумів відправили своїх дітей на навчання в кращі університети й коледжі світу. Завдяки чому діти й повернулися на фабрики зі свіжими ідеями й величезним бажанням творити. Приміром , дочка Енріко Фабі – Алессія, одержавши диплом менеджера в одному із кращих лондонських університетів, повернулася додому із чітким розумінням ринкових відносин і впевненістю в тому, що необхідно терміново виводити бренд Fabi на світовий ринок. Що незабаром і було зроблено.

Не менш значимим для компанії став прихід у сімейний бізнес Чінції, дочки Елізіо. Вона привнесла ряд нових ідей у розвиток колекції жіночого взуття. До речі саме свіжі ідеї цієї юної особи сприяли створенню нової молодіжної лінії взуття Fabi Teck.

Більше 45 років тому два брати Фабі створили свою невелику взуттєву компанію, а сьогодні їхнє молоде покоління управляє вже величезним чудово організованим бізнесом.

Чотири десятиліття назад у взутті торговельної марки Fabi суспільство успішно покрокувало з містичних 60-х років. У волелюбні 70-і роки бренд порадував своїх шанувальників легкими, практичними та невагомими моделями. Моделі 80-х років були виконані із властивою тому часу помпезністю й величністю, а в недалеких 90-х роках акцент був спрямований на стриманість і практичність. Сьогодні ж ми бачимо, що дизайнери компанії працюють над виробництвом зручного й легкого взуття, не забуваючи, звичайно ж, і про тенденції моди.

Чоловіча лінія Fabi – це високоякісне, витончене, комфортне та дуже практичне взуття, елегантні й строгі деталі якого підкреслюють його чітко продуманий індивідуальний стиль. Такому взуттю віддають перевагу чоловіки, які прагнуть до досконалості.

Жіноча лінія відрізняється легкою агресивністю, але це, скоріше, обумовлено характером молодих і бешкетних жінок, які надають перевагу даному бренду. Сучасний дизайн, високі каблучки, орнаментні й візерункові прикраси – ось тільки невеликий перелік того, що робить жіноче взуття даної марки неповторним. Також необхідно відзначити, що окрім взуття для жінок компанія випускає сумки та біжутерію.

На сьогоднішній день взуття торговельної марки Fabi відоме практично у всіх куточках земної кулі