Опубліковано

Everlast (Еверласт) – бренд якісного спортивного одягу з Америки. Де купити, адреса магазинів

everlast

Everlast (Еверласт, помилково називають: Єверласт) – американська компанія виробник одягу для занять спортом. Everlast є дуже популярним у світі спортивного одягу й аксесуарів.

Для багатьох ця марка стала синонімом слова Бокс. Компанія Everlast визнана лідером світового ринку по виробництву й продажу боксерського устаткування й спорядження.

Де купити Everlast (Еверласт), адреси магазинів

Everlast (Еверласт, помилково називають: Єверласт) – американська компанія виробник одягу для занять спортом. Everlast є дуже популярним у світі спортивного одягу й аксесуарів.

Для багатьох ця марка стала синонімом слова Бокс. Компанія Everlast визнана лідером світового ринку по виробництву й продажу боксерського устаткування й спорядження.

Де купити Everlast (Еверласт), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії Everlast, є розділ пошуку магазинів, однак він погано працює. Розібратися як шукати магазин практично не можливо.

В Україні, торговельну марку Everlast можна купити в інтернет-магазині: www.everlast-orіgіnal.com.ua.

Знайти одяг від Еверласт в Україні можна у фірмових магазинах за адресами:

Київ, ТК Олімпійський, мінус 1 поверх.
Харків, пр. Тракторобудівельників, буд.56/59
Миколаїв, вул. Потемкінська, буд.52/7
Миколаїв, вул. Шевченко, буд.53/вул. Декабристів
Бровари, вул. Чкалова, буд.3-А
Маріуполь, проспект Металургів, буд.77
Львів, вул. Щирецька, буд.36

Офіційний сайт: www.everlast.com

Історія бренду Everlast (Еверласт)

В 1910 році сімнадцяти-літній Якоб Голомб реєструє для фірми, що робить спорядження для плавців, марку Everlast. Реєстрація проходила в Бронксе (район Нью-Йорка).

Якоб був гарний плавець, і тому його дуже хвилювала низька якість існуючих на той момент костюмів для плавання. Тодішнього екіпірування вистачало спортсменові ледь на один сезон. От із цієї причини молодий Голомб почав займатися розробкою, а надалі й виробництвом міцних плавальних костюмів. Через те, що екіпірування, розроблене Якобом, було набагато міцніше своїх попередників, він з гордістю назвали його вічним. Хоча його костюми не були дійсно вічними, але служили вони набагато довше інших.

В 1917 році до Голомбу звертається молодий боксер по імені Джек Демпсі з проханням виготовити йому захисний шолом, у якому він зміг би витримати 15 раундів інтенсивного бою. Голомб погоджується й через пару тижнів надає Джекові модель. Із цього моменту починається виробництво одягу й спорядження для боксерів. В 1919 році, виступаючи в рукавичках Everlast, Демпсі завойовує звання чемпіона світу у важкій вазі. Із цього ж року компанія Голомба стає основним світовим постачальником амуніції для боксу.

В 1925 році Якоб Голомб представляє свою нову розробку – спортивні шорти з поясом. Через кілька років, ці шорти повністю витісняють використовувані до цього труси зі шкіряним ременем. Зараз подібні шорти називаються боксерськими.

Якоб Голомб очолював компанію до самої смерті, яка прийшла до нього в 1950-х роках. Після цієї трагічної події управляти компанією початків його син Ден. Улітку 1958 року Ден Голомб продає 50% акцій компанії Everlast успішному бізнесменові Бену Надорфу. Одержавши таку частку в компанії, Бен займає пост віце президента в головній компанії, а також стає президентом всіх діючих філій. Після того, як помирає в 1995 році й Ден, Надорф повністю викуповує компанію й стає її повноправним хазяїном. 24 жовтня 2000 році компанію Everlast викуповує Actіve Apparel Group Іnc (Ектів Еперел Груп Інкорпорейшн ). Після такого вдалого придбання AAG змінює свою назву на Everlast Worldwіde Іnc (Еверласт Вердвайд Інк.).

Уже більше ста років бренд Everlast є лідируючим у світі боксу.

В останні роки під маркою Everlast почали випускати нову лінію спеціального спортивного одягу lіfe style (лайф стайл). У створеній на декілька років раніше колекції casual майстри компанії використали натуральні матеріали та розроблені ними ж особливі високотехнологічні волокна. Лінія повсякденного одягу, яку випускає Everlast, чудово підкреслює красу спортивної статури й бійцівську вдачу свого хазяїна.