Опубліковано

Ecko Unltd (Еко Анлімітед) – бренд молодіжного одягу з США. Де купити, адреса магазинів

Ecko Unltd

Ecko Unltd (Еко Анлімітед) – американський бренд молодіжного одягу й взуття. Під брендом Ecko Unltd також випускають годинники й аксесуари. У компанії існують такі під-бренди як: Marc Ecko, Ecko unltd, eckored, Zoo York.

Де купити неформальний одяг і взуття Ecko Unltd (Еко Анлімітед)

Ecko Unltd (Еко Анлімітед) – американський бренд молодіжного одягу й взуття. Під брендом Ecko Unltd також випускають годинники й аксесуари. У компанії існують такі під-бренди як: Marc Ecko, Ecko unltd, eckored, Zoo York.

Де купити неформальний одяг і взуття Ecko Unltd (Еко Анлімітед)

Одяг Ecko Unltd відомий в усьому світі. Розповсюдженням одягу й взуття Ecko в Україні займається компанія: stylebook.com.ua, яка також володіє в Україні такими магазинам: Tally Weijl, Pіmkіe, Oasіs, Warehouse, Karen Mіllen, Aіrport multіbrand store, Ecko Unltd, Rіp Curl, Provocator.

Адреси магазинів Ecko Unltd (Еко Анлімітед)в Україні:

Київ, вул.Багговутівська, 17/21
Харків, ТЦ Караван
Ялта, вул.Набережна Леніна, 16-Б

Офіційний сайт компанії Ecko Unltd: www.shopecko.com

Інформація про бренд Ecko Unltd (Еко Анлімітед)

Історія гігантської корпорації Ecko-Unlіmіted почалася в 1993 році. Її засновником являється молодий неймовірно талановитий дизайнер Mark Ecko, прізвище якого й стало назвою компанії. З дитинства Марко дуже любив різні комікси, він постійно стежив за появою нових журналів, а також займався перемальовуванням старих.

Крім простого малювання він також досить серйозно захоплювався граффіті. Вступивши в коледж і познайомившись на одному з уроків із програмою фотошоп, Марко зрозумів, що можна побудувати гарний бізнес, і не одержуючи диплому. Першим щаблем у побудові своєї справи стали шість футболок, які були виконані в дусі хіп-хоп культури й виділялися досить яскравими кольоровим рішенням.

Різнобічні ідеї молодого дизайнера незабаром забезпечили йому визнання серед величезної кількості підлітків, а через ще якийсь час про продукцію Ecko знали вже представники подібного стилю в усьому світі. Поряд з ростом популярності підвищувалися й обсяги продажів. Уже на початку 2000 року компанія вийшла за межі американського торговельного ринку, відкривши кілька своїх представництв на території Японії. Відтоді магазини Ecko регулярно стали з’являтися у всіх куточках земної кулі. На території Росії перший фірмовий магазин був відкритий в 2007 році.

Зараз компанія займається не тільки розробкою нових колекцій одягу, але й виробництвом годинників, екстравагантного спортивного взуття, скейтбордів, відеоігор і навіть видавництвом модного глянсового журналу Complex. Також керівництво компанії регулярно влаштовує різні благодійні заходи.

Однієї з найвідоміших відеоігор, випущених за підтримкою компанії Ecko, є вуличний екшн “Marc Ecko’s Gettіng Up: Contests Under Pressure”, у якому прототип самого Марка – граффіті-художник намагається розфарбувати вулиці міста й не потрапити у руки стражам правопорядку.

Всі потужності компанії Ecko завжди спрямовані на випуск тільки якісної й доступної для широкого кола людей продукції. Подібний багаторічний підхід дозволив керівництву компанії одержати торік 2 млрд. доларів чистого прибутку.