Опубліковано

Donna Karan DKNY (Донна Каран) – жіночий одяг з Америки. Де купити, адреса магазинів

Donna Karan

Donna Karan DKNY (Донна Каран, Донна Коран або Дону Коран) – бренд жіночого одягу з Америки, під даною маркою випускається одяг, парфуми, аксесуари, взуття та сумки.

Де купити марку одягу Donna Karan DKNY (Донна Каран), адреси магазинів в Україні

Donna Karan DKNY (Донна Каран, Донна Коран або Дону Коран) – бренд жіночого одягу з Америки, під даною маркою випускається одяг, парфуми, аксесуари, взуття та сумки.

Де купити марку одягу Donna Karan DKNY (Донна Каран), адреси магазинів в Україні

Магазинів, де продається продукція марки Donna Karan досить багато, але в основному це мультибрендові магазини. Адреси фірмових магазинів, а також місць, де можна придбати одяг Donna Karan можна довідатися на офіційному сайті компанії. В Україні бренд одягу Donna Karan має фірмові магазини.

Адреси магазинів Donna Karan DKNY (Донна Каран) в Україні:

Київ, вул. Грушевського, 8/16, Санахант, телефон: +380442707127
Київ, Березнева, 10, телефон: +380442466008
Київ, вул. Пушкінська 28/9
Донецьк, вул. Постишева 127
Одеса, вул. Адмірала Жівцова, 2, Імператор

Офіційний сайт компанії Donna Karan: http://www.donnakaran.com

Інформація про бренд жіночого одягу Donna Karan DKNY (Донна Каран)

Донна Каран стала першим дизайнером-модельєром, яка зуміла довести світу, що леді може виглядати жіночною та привабливою. Чудовий, сексуальний, чуттєвий й чорний – це основні прикметники, які використовують фахівці, описуючи створений нею стиль.

Донна Каран (у дівоцтві Донна Фасці) є однієї з тих, хто вирішив піти в житті по стопах батьків. Її батько заробляв на життя кравцем, а мати була досить знаменитою манекенницею. Народилася Донна на окраїні Манхеттена в 1948 році. Із самого дитинства її захоплювало малювання. Іноді вона створювала цілі колекції шедеврів, серед яких було чимало ескізів різноманітних вбрань. У дитинстві це була її улюблена гра. Закінчивши школу, молоде дарування було спрямоване на навчання в школу Дизайну, закінчити яку їй так і не вдалося. Перешкодою навчанню стало несподіване запрошення на роботу від відомого модельєра Анни Кляйн.

По ряду обставин і волі долі (одним із яких стала раптова кончина Анни Кляйн) в 1971 році Донна Каран займає місце головного модельєра цього Будинку. На цей момент Донна вже є дружиною підприємця Марка Карана, а буквально через кілька днів після скорботних подій у Донни народжується дочка. Але часу в Каран на відпочинок не було, їй довелося встати з постелі і йти на роботу, щоб не втратити справу створену Анною Кляйн. Якби там не було, Донні вдалося підготувати безліч чудових колекцій і виростити прекрасну дочку Габріеллу. Сьогодні ця розумна, мила й гарна особа трудиться над створенням нових шедеврів разом з мамою.

Першу повну колекцію Донна змогла представити тільки наприкінці 1985 року. Цій події також передувала своя драматична історія. За два роки до появи колекції Донна розвелася із чоловіком і вийшла заміж за знаменитого скульптора Стівена Вайса. Новий шлюб вдихнув у модельєра нові сили, дозволивши їй з головою зануритися у власну справу. Також Донні надала підтримку японська група Takіhyo, яка на той момент була акціонером Будинку Аnnе Kleіn.

Усього за декілька років невелике особисте ательє Донни, яке розташовувалося в її домашній вітальні, переросло у відому на увесь світ компанію Donna Karan New York Company. Сьогодні в цьому дітищі Донни трудяться більше 1500 чоловік і близько 100 дизайнерів, а кількість ліній одягу, колекцій і торговельних місць стабільно росте.

Перша лінія pret-a-porte Будинку Donna Karan New York (DKNY) була створена на сімох основних елементах: леггінси, боді, сукні, блузки, спідниці, штани, жакети й аксесуари. У ній модельєрові вдалося передати весь дух і всю енергію багатонаціонального Нью-Йорка. Сьогодні ж ця лінія розділяється на дві незалежні колекції: Donna Karan Sіgnature і Donna Karan Collectіon. З 1997 року асортимент DKNY поповнився ще декількома брендами: DKNY Classіc, D, DKNY Actіve.

Унікальний одяг Донни Каран з’явився досить вчасно, тому що до цього часу вже багато хто почали замислюватися про те, що у світі моди просто необхідна людина, яка здатна одягти жінок у легкий і зручний одяг. Її моделі насправді багатьом жінкам прийшлися до смаку й полегшили їм життя, але ж це й було першорядною метою модельєра. Продукція Donna Karan (Донна Каран) – це більшою мірою затишний і м’який одяг, який ідеально підходить для всіляких кліматичних умов.