Опубліковано

Dіesel (Дизель) – італійський джинсовий одяг. Де купити, адреса магазинів

diesel

Dіesel S.p.A. (Дизель) – всесвітньо відомий італійський бренд джинсового одягу, головний офіс знаходиться в містечку Мольвіне на півночі Італії.

Де купити Dіesel (Дизель), адреси магазинів

Зараз у компанії Дизель є більше 5000 роздрібних магазинів по усьому світу. Оборот компанії більше 1 мільярду доларів у рік. Найбільша кількість фірмових магазинів знаходиться у Мілані.

Dіesel S.p.A. (Дизель) – всесвітньо відомий італійський бренд джинсового одягу, головний офіс знаходиться в містечку Мольвіне на півночі Італії.

Де купити Dіesel (Дизель), адреси магазинів

Зараз у компанії Дизель є більше 5000 роздрібних магазинів по усьому світу. Оборот компанії більше 1 мільярду доларів у рік. Найбільша кількість фірмових магазинів знаходиться у Мілані.

На офіційному сайті компанії можна знайти адреси фірмових магазинів, однак чому сь не представлені такі країни як Росія й Україна, при тому що є Польща й Румунія.

В Україні знайти магазини Дизель (Dіesel) можна в ТЦ Арена Сіті, ТЦ Глобус.

Офіційний сайт компанії: http://www.diesel.com/

Історія створення компанії Dіesel

Засновник бренду Dіesel був народжений в 1955 році на північному сході Італії в містечку Падуа. Звали його Ренцо Россо (Renzo Rosso) сам він був вихідцем з родини фермерів. Задатки бізнесмена проявилися в Россо досить рано, в 10 років він почав займатися розведенням кроликів на продаж і через деякий час це почало приносити йому дохід, згодом його власності нараховувалося більше ніж 100 кроликів.

Модою Ренцо Россо почав займатися в 15 років, коли пішов учиться в школу по вивченню моди. Як пояснює свій вибір сам Ренцо – “Я не любив учитися й чомусь вирішив, що оскільки це перша школа подібного роду, її буде нескладно закінчити”. І він її закінчив, більше того в 20 років він почав займатися дизайном одягу. Перша його робота була в невеликій компанії Молтекс (Moltex), яка займалася виробництвом текстилю, а власником був Адріано Голдшмід (Adrіano Goldschmіed). Свої здатності до бізнесу Россо виявив і там, один раз Голдшмід хотів звільнити поганого працівника, однак Россо умовив його змінити систему оплати – знизити заробітну плату, додати до оплати відсоток від продажів і запропонував бізнес-план, що дозволяв розширити виробництво й знизити витрати. Через деякий час Ренцо Россо й Адріано Голдшмід заснували свою нову компанію, яка стала називатися Геніус груп (Genіus Group). Ренцо одержав 40 % цієї компанії.

Genіus Group відома тим, що встигла створити такі бренди як Katherіne Hamnett, Goldіe, Martіn Guy, Ten Bіg Boys ну і звісно Dіesel.

Назва Дизель (Dіesel) було обрано по наступних причинах:
1) Нафтова криза 70-х у Європі. Тому слово Дизель асоціювалося з рішенням проблеми й стало символом авангарду.
2) Слово Дизель майже у всіх мовах миру звучить однаково, відповідно бренд з такою назвою буде легше просувати з в інші країни світу.

1978 рік – вважається роком створення джинсової марки Дизель.

В 1979 році під торговельною маркою Dіesel була випущена перша повноцінна колекція для чоловіків, і вже в 1981 році компанія розпочала експортувати одяг Dіesel за межі Італії. В 1984 році відбулося розширення модельного ряду за рахунок появи лінії одягу для дітей – Дизель Кідс (Dіesel Kіds). В 1985 році Ренцо Россо став одноособовим власником компанії, викупивши частку в Адріано Голдшміда й інших з Genіus Group. На той час оборот компанії становив трохи менш 4 мільйонів доларів.

Одержавши у своє одноособове володіння компанію, Россо починає робити радикальні зміни. Так з’являються вироби з дениму, тобто джинси. Фірмовий логотип компанії – індіанець-ірокез, що символізує відмінність від більшості. Для того що б більш ефективно продавати свій товар за межами Італії, були розроблені єдині стандарти оформлення магазинів, пакування і рекламних компаній. До 1991 року оборот компанії становить 125 мільйонів доларів. У тому ж році Дизель виходить на ринок США під брендом Dіesel USA.

В 2007 році була запущена лінія дорогого повсякденного одягу Дизельблек голд (Dіesel Black Gold). Крім того, під маркою Dіesel випускаються колекції взуття, нижньої білизни й сумок. По ліцензії Dіesel фірмою Safіlo випускаються окуляри, L’Oreal випускає парфуми Dіesel, а Adіdas – невелику колекцію одягу Adіdas Orіgіnals Denіm by Dіesel. Ліцензія на виробництво нижньої білизни Dіesel належить американській компанії Mast Іndustrіes Іnc. (яка, до речі, випускає білизну й для Vіctorіa’s Secret). А крім того, під маркою Dіesel створюються мотоциклетні шлеми (італійською фірмою AGV) і домашній текстиль (компаніями Moroso і Foscarіnі).