Опубліковано

Clarks (Кларкс) – жіноче, чоловіче так дитяче взуття з Англії. Де купити, адреса магазинів

Clarks

Clarks (Кларкс) – бренд чоловічого, жіночого та дитячого взуття виробленого в Англії.

Де купити взуття Clarks, адреси магазинів

Clarks (Кларкс) – бренд чоловічого, жіночого та дитячого взуття виробленого в Англії.

Де купити взуття Clarks, адреси магазинів

На офіційному сайті компанії, зазначені адреси фірмових магазинів Clarks по усьому світу. В Україні офіційним дистриб’ютором взуття Clarks являється компанія MTІ, яка також продає такі бренди як: Ecco, Geox, Skechers, Bally, Camper, Tіmberland, MARC O’Polo, Clarks, и володіє такими мережами магазинів як Інтертоп і Plato.

Адреси фірмових магазинів Clarks в Україні:

Київ, вул. Червоноармійська, 114
Київ, вул. Гришко, 3-А, ТЦ “Аладдін”
Донецьк, вул. Університетська, 25

Крім цього взуття Clarks ви можете зустрітися в мережі магазинів Інтертоп. А колекції минулих сезонів, ви зможете купити в інтернет-магазині Кларкс Дисконт.

Офіційний сайт компанії: www.clarks.com

Історія створення взуттєвої компанії Clarks (Кларкс)

В 1825 році в крихітному англійському селі з назвою Стріт, графство Сомерсет, Сайрус Кларк заснував невелику фірму, яка спочатку займатися виробництвом овечих шкір для пошиття взуття. Через три роки, до Сайрусу приєднався його рідний брат Джеймс. Уже до 1842 року виробнича міць фірми виросла до 12 тис. пара взуття на рік, а ще через 9 років цей показник склав 22 тис. пар.

У братів було чудове чуття, що неодноразово допомагало їм прогнозувати зміни на ринку взуття. У ті роки Clarks була першою компанією у всій Великобританії, яка для підвищення якості й збільшення обсягів виробництва почала використовувати швейні машинки Zіnger.

В 1863 році в керівництво компанії вливається син Джеймса – Вільям. З приходом цього юного дарування впровадження нових технологій на виробничих площах тільки зросло. Також під керівництвом Вільяма розпочала своє існування нова лінія взуття – Hygіenіc, яка чітко повторювало форму ноги.

До 1900 року сімейна компанія С.&J. Clark була самою популярною в області виробництва взуття на всій території Англії.

В 1927 році асортименти Clarks поповнився новою лінією – Wessex Range, у розробці якої були використані всі останні досягнення й весь досвід. Цього разу нові технології зіграли основну роль у зміцненні позицій компанії.

На початку 50-х років у виробництво була введена нова модель взуття Desert boot. Пізніше ця модель стала першої з лінії Orіgіnals, яка відрізнялася від всіх попередніх ліній простим, але оригінальним дизайном. До речі, саме ці якості, є основною причиною світової популярності практично всіх моделей взуття Clarks уже протягом декількох десятиліть.

Компанія Clarks продовжувала постійно розвиватися, і згодом її продукція почала мати колосальний успіх в усьому світі. Обсяги продажів взуття в таких країнах як Нова Зеландія, Австралія, Америка та Канада зросли до небувалих раніше меж. До 1967 року третю частину світового виробництва взуття займала компанія Clarks.

До кінця 80-х років компанія Clarks істотно розширила свій асортимент, що дозволило надалі їй безперешкодно розвиватися, підкорювати нові ринки, а також ефективно і якісно обслуговувати вже завойовані.

На території Великобританії компанія Clarks має більш ніж 1 800 спеціалізованих бутиків – цей показник робить Clarks найбільшим виробником і постачальником взуття у своїй країні.

Одним з останніх кроків у розвитку компанії стало впровадження сучасної системи Retaіl Brandіng System. Поки дане нововведення застосували тільки в окремих роздрібних магазинах, які належать компанії.