Опубліковано

Christian Louboutin (Крістіан Лабутен) – дизайнер жіночого взуття з Франції. Де купити, адреса магазинів

Christian Louboutin

Christian Louboutin (Крістіан Лабутен або Кристиан Лабутен) – всесвітньо відомий дизайнер жіночого взуття з Франції.

Де купити взуття Christian Louboutin, адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії, можна знайти адреси фірмових магазинів, бутиків Christian Louboutin в усьому світу. В Україні взуття Christian Louboutin можна купити в магазині Helen Marlen.

Christian Louboutin (Крістіан Лабутен або Кристиан Лабутен) – всесвітньо відомий дизайнер жіночого взуття з Франції.

Де купити взуття Christian Louboutin, адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії, можна знайти адреси фірмових магазинів, бутиків Christian Louboutin в усьому світу. В Україні взуття Christian Louboutin можна купити в магазині Helen Marlen.

Офіційний сайт компанії Christian Louboutin: http://www.christianlouboutin.com

Інформація про бренд взуття Christian Louboutin (Крістіан Лабутен)

Практично кожна сучасна жінка знає, що стильний і правильно підібраний гардероб є основою успіху в нашому світі, як відомо, усіх зустрічають по одежинці. До того ж ніхто не посперечається з тим, що бездоганний вид сприяє підвищенню настрою й упевненості в собі. Тому вибирати предмети гардероба треба дуже ретельно, а підбору взуття необхідно приділяти взагалі особливу увагу. Та і як показує практика для жінки придбання нової елегантної пари туфель або чобіт – це як розвага, що приносить величезну кількість радості й щастя.

Взуття для жінок уже давно не є тільки елементом одягу – воно є немаловажним і незамінним аксесуаром. Нерідко моделі жіночого взуття являють собою не що інше, як витвір мистецтва.

Історія бренду Christian Louboutin

Прославлений нині дизайнер і творець взуття Christian Louboutin почав створювати свої шедеври з 12 років – незвичайними ескізами жіночого взуття були замальовані всі його учнівські зошити. Однак перша пара жіночих туфель була створена Крістіаном тільки через довгі чотири роки, після початку створення ескізів.

В 16 років Крістіана Лабутена помітив і взяв до себе на навчання Шарль Журден. Кілька наступних років молодий Лабутен не тільки вчився, але ще й багато працював. Саме в цей час він створив нову модель туфель-човників, які відрізнялися яйцеподібною формою внутрішнього вигину, це дозволяло чудово підкреслювати вигин ніжної жіночої ступні.

В 1991 році в Passage Vero-Dodat, у Парижі був відкритий перший фірмовий магазин Christian Louboutin. На момент цієї найбільшої події Крістіану було 27 повного років. Виставлена на відкриття колекція взуття Lucіte принесла йому феноменальний успіх. Незабаром цей милий магазинчик став відомий на весь Париж, особливо серед світських дам. Зараз торговельна марка Christian Louboutin має світову популярність, хоча фірмових бутиків цього бренду налічується всього п’ять – два магазина в Парижі й по одному в Лос-Анджелесі, Лондоні й Москві. На відкритті кожного із цих бутиків творець марки був присутній особисто. У кожному із цих бутиків бажаючі можуть індивідуально замовити кожну з колекційних моделей, які сподобалися їм, в іншому кольорі або матеріалі (шкіра ящірки, пітона або крокодила, а також атлас, шифон, оксамит).

Але придбати продукцію торговельної марки Christian Louboutin можна не тільки у фірмових бутиках. Моделі даного бренду можна купити в різних магазинах у самих різних куточках світу або замовити через Інтернет.

Ціни на продукцію Christian Louboutin у кожній країні різні. У Росії вони вище, ніж у Франції всього на 10%, в Англії – приблизно на 30%, а в Японії цей показник вище майже у два рази. Але світських дам такі цінові розбіжності зовсім не хвилюють.

Фірмовим знаком торговельної марки Christian Louboutin вважається яскраво-червона підошва. Незважаючи на те, що яскраві підошви на своїх моделях взуття Крістіан Лабутен використає вже давно, зареєструвати цей момент як товарний знак свого бренду він вирішив зовсім недавно, зробивши це відразу в британському й в американському патентному бюро.

Необхідно відзначити, що самим унікальним у взутті Christian Louboutin є, звичайно ж, не яскрава фірмова підошва, а ідеальні пропорції, добірність ліній і форм, ретельно підібрані матеріали й дивні прикраси. У колекціях Christian Louboutin є не тільки взуття, але й дуже гарні жіночі сумки. Зараз дизайнер серйозно стурбований створенням своєї унікальної парфумерної лінії. Зовсім недавно Лабутен порадував своїх шанувальників колекцією кедів, що зробила справжній фурор. Незважаючи на те, що ціни на деякі моделі із цієї колекції переступали оцінку в 2500 доларів, всі моделі були розпродані. Кеди Christian Louboutin були прикрашені металевими шипами, стразами й вставками з натуральних шкір леопарда й зебри.

Сьогодні марка Christian Louboutin є серйозним конкурентом таким іменитим брендам, як Roger Vіvіer, Pіerre Hardy, Manolo Blahnіk. Марку Christian Louboutin нерідко називають законодавцем взуттєвої моди.