Опубліковано

Christian Lacroix (Крістіан Лакруа) – французький модельєр, творець чоловічого, жіночого одягу. Де купити, адреса магазинів

christian-lacroix

Крістіан Лакруа (повне ім’я Christian Marіe Marc Lacroix)– є однієї із самих епатажних і високопоставлених фігур світу моди. Цей дизайнер наділений даром поєднувати самі суперечливі відтінки, але в нього завжди виходить неймовірний результат.

Де купити Christian Lacroix (Крістіан Лакруа), адреси магазинів

Крістіан Лакруа (повне ім’я Christian Marіe Marc Lacroix)– є однієї із самих епатажних і високопоставлених фігур світу моди. Цей дизайнер наділений даром поєднувати самі суперечливі відтінки, але в нього завжди виходить неймовірний результат.

Де купити Christian Lacroix (Крістіан Лакруа), адреси магазинів

На офіційному сайті дизайнера, можна знайти адреси нечисленних фірмових магазинів. Як не важко здогадатися, Україна в їхньому числі не значиться. Так що купити в нас можна тільки парфуми дизайнера Christian Lacroix. Але будьте пильні, остерігайтеся підробок.

Офіційний сайт: www.Christian-Lacroix.fr

Коротка біографія дизайнера Christian Lacroix (Крістіан Лакруа)

16 травня 1951 року на півдні Франції в невеликому провінційному містечку Арль у родині інженерів народився Крістіан Лакруа. Батько й бабуся Крістіана завжди були не проти купити пару модних штучок, тому дитині змалку прищеплювали любов до моди.

З 1970 по 1972 рік Лакруа проходить навчання в Монпельє в університеті Paul Valery Unіversіty (Поул Валері Юнівесіті) по предмету мистецтво, а після змушеного переїзду в Париж продовжує навчання в Сорбонні.

В 1974 році молодий Крістіан Лакруа вирішує зв’язати себе шлюбними узами з Francoіse Rosenthіel (Франсуаза Розентель).

Шлях Лакруа, як найбільшого дизайнера, починався досить скромно. Спочатку він працював fashіon-журналистом у Будинку моди Hermes.

В 1981 році досить перспективний дизайнер переходить у Будинок Jean Patou (Жан Пату). У той час про Будинок моди Patou пам’ятали тільки самі вірні цінителі моди, а Крістіану всього за пару років удалося повністю воскресити компанію й повернути їй колишній імідж.

У 1987 році Лакруа залишає Patou і відкриває власний Модний будинок. Фінансово в створенні першої колекції геніальному художникові допомагає Agache Co. Ltd (Агач До. Лтд). Модний Будинок Lacroix був першим салоном високої моди, відкритим у Парижі за останнє двадцятиліття.

У другій половині 80-х Лакруа вдалося представити світу кілька колекцій, у яких чітко простежувався відвертий вплив художників -модерністів із властивим для них шаленством фарб і суперечливих кольорових поєднань. За свої досягнення у світі моди в 1988 році Крістіан Лакруа був у другий раз визнаний гідним такої нагороди як “Золотий наперсток”. В 1989 році дизайнер представляє світу свою першу колекцію в стилі рret-a-рorter (прет-а-портер).

В 1990 році з’являється перший парфум від Christian Lacroix з назвою C’est La Vіe (Се Ля Ві).

Представлений в 1999 році другий аромат Будинку стає оригінальним продовженням настрою парфума C’est la Vіe. Швидше за все, з цієї причини другий аромат і носить лаконічну назву Christian Lacroix.

У проміжку з 1989 по 1990 рік Крістіан Лакруа представив публіці нову лінію Luxe (Люкс). Також з 1990 року Будинок Моди Lacroix почав випускати лінію аксесуарів, взуття, окулярів, капелюхів, сумок, біжутерії, шарфів і ременів. В 1995 році Лакруа випускає нову лінію повсякденного молодіжного, але в той же час досить стильного одягу Bazar (Базар), що згодом мала приголомшуючий успіх. Наприкінці цього ж року дизайнер представив світу лінію предметів меблів і домашнього декору.

В 2002 році Крістіан представляє публіці свою нову літню колекцію pret-a-porter Bazar, досить несподіваним і досить важливим додатком до якої стають два нових аромати. Відповідно до нових віянь у стилі дизайнера перетерпіла значних змін і філософія самих ароматів від Christian Lacroix. Також в 2002 році Лакруа приймає пропозицію стати художнім керівником у Будинку Puccі (Пуччі).