Опубліковано

Christ (Кріст) – бренд шкіряного верхнього одягу з Німеччини. Де купити, адреса магазинів

Christ

Christ (Кріст) – німецька компанія виробник виробів зі шкіри, зокрема прославилася своїми якісними дублянками. Була заснована в Німеччині.

Де купити Christ (Кріст), адреси магазинів

Фірмових магазинів у компанії досить небагато. Тому хто хоче собі купити якісну дублянку від Christ, може написати їм на е-мейл запит: і[email protected] До речі їхній офіційний сайт переведений на російську, тому там можна пошукати контакти представника Christ у вашому місті або країні.

Christ (Кріст) – німецька компанія виробник виробів зі шкіри, зокрема прославилася своїми якісними дублянками. Була заснована в Німеччині.

Де купити Christ (Кріст), адреси магазинів

Фірмових магазинів у компанії досить небагато. Тому хто хоче собі купити якісну дублянку від Christ, може написати їм на е-мейл запит: і[email protected]ist.eu. До речі їхній офіційний сайт переведений на російську, тому там можна пошукати контакти представника Christ у вашому місті або країні.

В Україні бренд Christ (Кріст) можна знайти за адресами:

м. Київ, ТЦ Арена Сіті (тел. +38044 2309519) і
м. Київ, Універмаг Україна.

Офіційний сайт компанії: www.christ-leather.com

Історія компанії Christ (Кріст)

В 1954 році двадцяти чотирьох літній Вернер Кріст заснував однойменну компанію в Гондерсхаузині, яка займається виробництвом чоловічого й жіночого одягу з різних сортів шкіри й овчини. Цей одяг добре захищає від непогоди і їзди на мотоциклі або якому-небудь іншому відкритому транспорті. Трохи пізніше компанія розширила свій асортименти й зайнялася виготовленням товарів для дітей, а також виробництвом кінної амуніції й різних медичних виробів.

В 1982 році Кріст зіштовхнувся з проблемою підвищеного попиту на свій товар, після чого практично відразу відкрив компанію Mіlton S.А. (Мілтон С.А.) – нові виробничі потужності по пошиттю готового одягу в Монтевідео, Уругвай. В 1987 році на території цієї ж країни, але вже в містечку Сан-Хосе Вернер будує власний шкіряний завод Toryal S.А. (Торіел С.А). Через кілька років, а саме в 1994 році компанія Christ (Кріст) починає виробництво дубленої овчини медичного призначення.

Початок 1997 року стає для компанії досить плідним – науково-дослідний інститут Reutlіngen (Рейтлінген) вручив їй знак якості, який підтверджував, що всі вироблені дублені овчини, мають медичне призначення, виготовлені з дотриманням всіх екологічних норм і пройшли перевірку на вміст у них шкідливих речовин. Також цього року відбувається підписання контракту про плідне співробітництво із ЗАТ “Інтер-міх”. У договорі мова йде про надання данії компанії ексклюзивних дистриб’юторських прав на товари торговельної марки Christ на території Росії, у країнах Балтії й СНД, а також Казахстану. Тоді ж відкривається й перший магазин у Москві.

В 2000 році відбувається злиття двох уже досить потужних компаній Mіlton S.А. і Toryal S.А.

Уже протягом багатьох років компанія Christ щорічно представляє по дві головні колекції. Перша – те завжди зачаровує своєю красою зимова колекція жіночих і чоловічих дублянок, виконаних із ретельно вичинених шкурок ягнят, і друга – весняна колекція виробів зі шкіри, що радує око, для якої найчастіше використовують шкіри оленя, ягнят і гірської кози.

Власники компанії піклуються не тільки про високу якість випущеної продукції, але й про своїх покупців, тому в салонах цієї марки до кожного клієнта знаходять індивідуальний підхід. Кваліфіковані продавці завжди володіють повною інформацією про виріб і легко зможуть знайти підходящу для вас модель.