Опубліковано

Cerruti (Черруті) – розкішний бренд родом з Італії. Де купити, адреса магазинів

cerruti

Cerruti (Черруті, помилково називають: Черутті, Черрутті) – один із самий старих італійських брендів. Його історія почалася в 1881 році, але дотепер ця марка вважається синонімом таких слів як престиж, успіх і стиль.

Cerruti (Черруті, помилково називають: Черутті, Черрутті) – один із самий старих італійських брендів. Його історія почалася в 1881 році, але дотепер ця марка вважається синонімом таких слів як престиж, успіх і стиль.

Розкішний, і в той же час простий стиль, у якому творив знатний італійський модельєр Ніно Черруті (Nіno Cerruti), уже давно підкорив жителів усієї земної кулі. Вся творчість цього майстра базується на таких поняттях, як воля комбінування тканин, незалежність дизайну й те, що форма одягу повинна завжди бездоганно відповідати формі тіла.

Де купити Cerruti (Черруті), адреси магазинів

По усьому світу є більше 200 фірмових магазинів Cerruti, їхні адреси можна довідатися на офіційному сайті компанії.

В Україні бренд Cerruti (Черруті) можна купити в магазинах за адресами:

Київ, ТЦ Більшовик
Сімферополь, п-т Кірова (Леніна), 29

Офіційний сайт компанії: http://www.cerruti.com/main.php

Історія бренду Cerruti (Черруті)

В 1881 році троє братів Антонії, Стефано й Квінтіно Черруті відкрили в Биієллє (Північна Італія) невелику текстильну фабрику Lanіfіcіo Fellі Cerruti (Ланіфічіо Феллі Черруті). Дане територіальне розташування було обрано тому, що ці краї віддавна славилися виробництвом вовняних тканин найвищої якості.

Світову ж популярність Cerruti приніс тільки онук засновників компанії – Ніно. Йому вдалося не тільки зробити найбільший переворот у світі моди, але й вивести сімейний бізнес на новий рівень.

Ніно Черруті народився в 1930 році. Із самого дитинства він почав знайомити з базовими поняттями свого ремесла. В 20-ти літньому віці Ніно втрачає батька, після чого вирішує кинути університет і очолити сімейний бізнес. На той момент його фабрика вважалася кращої у всій Італії, її виробничі потужності були спрямовані на виготовлення високоякісної вовни для чоловічих костюмів.

В 1957 році Ніно Черруті починавє працювати в новому напрямку, він приступає до створення чоловічих колекцій у стилі pret-a-porte de luxe (прет-а-порте де люкс) і відкриває першу фабрику. З цього моменту Cerruti стала не тільки маркою по випуску висококласних вовняних тканин, але й не менш якісною маркою, яка займається виробництвом чоловічого одягу.

В 1967 році Ніно відкриває студію з лінією чоловічого одягу pret-a-porter у Парижі, а вже через один рік все його текстильне виробництво перетворюється в міжнародну марку. Також в 1968 році в Парижі на площі Мадлен відкривається перший у Франції фірмовий магазин Cerruti.

В 70-х роках багато досягнень Черруті сприяли тому, щоб одяг, зроблений в Італії, став синонімом сучасного підходу до життя й, звичайно ж, якості.

Ще з середини 60-х років до Ніно Черруті надійшла пропозиція створення одягу для зйомок фільмів за участю самих іменитих артистів. Першої з таких колекцій була добірка костюмів у синіх і блакитних тонах для популярної акторки Аніти Екберг до фільму “Солодке життя”.

Завдяки кінематографу, мільйони звичайних людей по усього світу знайомі з витворами Черруті.

В 1976 році була випущена перша захоплююча колекція жіночого одягу. У проміжку з 1980-1990 роки була також запущена лінія парфумерії, створено кілька колекцій спортивного одягу й відкритий ряд магазинів у різних куточках світу.

Успішно працюючі 2 000 магазинів в 25 різних країнах є кращим прикладом актуальності в нинішньому модному бізнесі. Одним з незвичайних талантів метра є його приголомшлива здатність відчувати обдарованих людей. Завдяки цьому, з Ніно працювали дуже талановиті люди: Джорджіо Армані, Пітер Спеліопулос, Націссо Родрігес та інші.

В 2001 році 70-літній дизайнер вирішив покинути компанію, а частку, яка залишилася в нього (49% акцій) продати фінансовій групі Fіn.part (Фін пат), у якої вже був до цього основний пакет акцій.

Новим і повноправним власником Cerruti стає велика компанія Matlіn Patterson (Метлін Петтерсон), яка має величезну кількість офісів у Нью-Йорку, Лондоні й Гонконгу. Пост генерального директора компанії відразу ж займає Філіп Кліч (Phіlіppe Cleach), чудовий адвокат, який проробив у Будинку моди Cerruti більше 25 років. На пост головного дизайнера марки Cerruti призначають Ніколаса Андреаса Тараліса (Nіcolas Andreas Taralіs) – до цього він працював в Hedі Slіmane (Хеді Сліман) і Dіor Homme (Діор Хоум).