Опубліковано

Caractere (Карактьєрє) – жіночий діловий одяг з Італії. Де купити, адреса магазинів

Caractere

Caractere (Карактьєрє) – бренд ділового жіночого одягу з Італії.

Де купити бренд Caractere (Карактьєрє), адреса магазинів в Україні

Марка Caractere представлена не дуже широко. Фірмові бутики є лише в Італії та Франції. На офіційному сайті компанії Caractere можна подивитися їх точні адреси.

Офіційний сайт компанії Caractere: http://www.caractere.it

Caractere (Карактьєрє) – бренд ділового жіночого одягу з Італії.

Де купити бренд Caractere (Карактьєрє), адреса магазинів в Україні

Марка Caractere представлена не дуже широко. Фірмові бутики є лише в Італії та Франції. На офіційному сайті компанії Caractere можна подивитися їх точні адреси.

Офіційний сайт компанії Caractere: http://www.caractere.it

Інформація про бренд жіночого одягу Caractere (Карактьєрє)

На початку 90-х років ХХ століття дизайнер Крістіан Анрі став одним з перших, хто зрозумів, що в моді наступила нова епоха, коли жінці в тих самих речах необхідно виглядати водночас строго й привабливо. Крім цього в Анрі завжди було бажання шити вбрання для жінок з характером, які завжди дотримуються модних тенденцій. Рухаючись у цьому напрямку, дизайнер і придумав бренд Caractere, у якому класичні силуети доповнювалися модними тканинами, незвичайними деталями і звісно гарним настроєм.

Хоча торговельна марка Caractere і не має вікової історії, це їй не перешкодило стати улюбленою та популярною серед жінок усього світу. Крістиан Анрі впевнений, що жінка, яка віддає перевагу його одягу, має абсолютний бездоганний смак, любить постійно відповідати моді, і знає, що необхідно робити при її спонтанних змінах.

Дизайнери Caractere постійно змішує сексуальність і жіночність із строгими силуетами офіційного стилю. Дану торговельну марку відмінно характеризують такі показники як якісна тканина, м’які форми, бездоганний крій і свіжі кольори.

Найбільш популярними і яскравими являються наступні лінії бренду: Easy Grey, Vіrgіn, Grafіc Chіc і Poіson.

Лінія Easy Grey це неперевершене уособлення моди 80-х років минулого століття. Основними кольорами цієї лінії являється сірий, рожевий, рудий і червоний. Моделі цієї лінії відрізняються трохи незвичайним кроєм – спідниці зі скошеним і порваним низом, перекошені, начебто неправильно застебнуті кофти.

Головною концепцією напрямку Vіrgіn є використання всіляких фольклорних мотивів. Дана лінія насичена величезною розмаїтістю моделей верхніх одіянь: шкіряні тренчи, піджаки з вовни, нейлонові утеплені куртки, твідові пальто. Також в асортименті даного напрямку часто зустрічаються різні тонкі кофточки із трикотажу, прикрашені милими паєтками, ніжні шифонові блузки яскравих кольорів і навіть вузькі модельні спідниці. Гама цієї лінії представлена темно-синім, смарагдовим, жовтогарячим і бежевим кольорами.

Лінія Grafіc Chіc – це постійне протистояння білого та чорного кольорів, виражене у високоякісних чоловічих тканинах і жіночних силуетах. У моделях цієї лінії часто проглядається образ сильної, вольової жінки 60-х років. Короткі жакети, плісировані спідниці із широким верхом були ізюминкою даних колекцій. Основними тканинами які використовувалися були жоржет твіл, джерсі, жаккардові тканини, вовна, а доповнювали їх практично завжди ручною вишивкою й легкою мереживною обробкою.

Представниками асортименту лінії Poіson є більшою мірою строгі класичні вечірні вбрання темного розцвічення. Яскравими представниками таких моделей є вузькі штани-сигарети в сполученні з топом, який має досить глибокий виріз і жилет з дуже тонкої тканини. Матеріал для цієї лінії використовується: шовк і шовкова тафта, джерсі, кашемір і щільний бавовняний атлас із еластаном.

Дизайнери торговельної марки Caractere творять одяг для стильних сучасних жінок. На думку багатьох провідних стилістів як російських, так і європейських видань Caractere являється ідеальним уособленням жіночності й стилю.