Опубліковано

Camper (Кемпер) – чоловіче, жіноче й дитяче взуття з Іспанії. Де купити, адреса магазинів

Camper

Camper (Кемпер, також називають: Кампер, Кемпер) – чоловіче, жіноче й дитяче взуття міського стилю.

Де купити взуття Camper (Кемпер), адреси фірмових магазинів

Бренд Camper широко відомий у світі. На офіційному сайті компанії зазначені адреси магазинів, де можна купити взуття Camper.

В Україні взуття Camper продається в мережі магазинів Інтертоп і КІддітоп (взуття для дітей).

Camper (Кемпер, також називають: Кампер, Кемпер) – чоловіче, жіноче й дитяче взуття міського стилю.

Де купити взуття Camper (Кемпер), адреси фірмових магазинів

Бренд Camper широко відомий у світі. На офіційному сайті компанії зазначені адреси магазинів, де можна купити взуття Camper.

В Україні взуття Camper продається в мережі магазинів Інтертоп і КІддітоп (взуття для дітей).

Офіційний сайт компанії Camper: www.camper.com

Історія створення взуттєвого бренду Camper (Кемпер)

Взуттєва марка Camper (Кемпер) – це культовий іспанський бренд, який приводить у захват мільйони шанувальників. Продукція Camper уже протягом як півтора століття об’єднує у собі неповторний дизайн, ідеальну функціональність і комфорт.

Історія взуттєвої компанії Camper почалася в 1975 році, але для того щоб зрозуміти основну суть і мету створеної компанії потрібно звернутися до історії сімейства творців. У далекому 1877 році простий ремісник Антоніо Флукса, відвідав з діловим візитом Англію – його метою було вивчення нових методів промислового взуттєвого виробництва. Після повернення, Антоніо відразу ж зібрав команду однодумців і встановив перші взуттєві верстати, організувавши, для того часу, революційне взуттєве виробництво.

Правнукові Антоніо Флукса – Лоренцо з дитинства прищеплювали любов до взуття та процесу його створення, цілком опираючись на те, що це незамінний предмет, який допомагає людині контактувати із землею. Він з гордістю продовжив традиції сімейства на рідний Майорці, почавши підвищувати якість і промислові потужності.

В 70-х роках XX століття на території Іспанії відбулися глобальні зміни. Життя стало набагато різноманітнішим, з’явилися нові стилі, образи й концепції. Для Лоренцо Флукса це був ідеальний момент для створення нової компанії Camper. Об’єднавши вікові традиції й досвід з новими технологіями, він зумів відкрити суспільству новий, більше вільний і зручний стиль.

Філософія Camper полягає в тому, щоб створювати взуття, яке зможе виражати стиль, манеру мислення та спосіб життя людини. Продукція цього бренду завжди креативна й непередбачена, як особистість.

З першого дня створення керівництво компанії Camper вкладало безліч сил у рекламу. Це робиться не тільки для того, щоб збільшити обсяги продажів, але й щоб точно пояснити суть даної торговельної марки – її іронічність і замисленість. В 1975 році Лоренцо Флукса і його тодішні компаньйони Карлос Роландо й Хоакін Лоренте придумали назву компанії – Camper, яка в дослівному перекладі з каталанської мови означало селянин. Трохи пізніше з’явився й перший логотип компанії, який був виконаний у чорному кольорі, але з відкриттям в 1981 році першого фірмового магазина Camper у Барселоні, виникла необхідність трохи змінити логотип, тому що він зливався з фасадом будинку. Так з’явився теперішній логотип.

Через сім років після відкриття першого фірмового магазину компанія вирішила вдатися до відкриття першого концептуального супермаркету Camper. Суть цієї концепції полягала в повнім самообслуговуванні – у залі були виставлені повно-розмірні ряди для кожної окремої моделі. Вся продукція відпускалася тільки через інноваційні касові апарати, була акуратно упакована у фірмові пакети з відповідними написами. В 90-х роках Camper без особливих складностей підкорила міжнародний ринок.

Можна з упевненістю сказати, що на сьогоднішній день Camper – досить дороге взуття, яке здатне відбивати філософію вашого життя.