Опубліковано

Calzaturificio Moreschi (Калзатуріфіціо Мореші) – жіноче та чоловіче взуття з Італії. Де купити, адреса магазинів

Calzaturificio Moreschi взуття

Calzaturificio Moreschi (Калзатуріфіціо Мореші) – жіноче та чоловіче взуття, яке виробляється в ручну в Італії.

Де купити бренд Calzaturificio Moreschi (Калзатуріфіціо Мореші), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті Moreschі, можна подивитися адреси фірмових магазинів Moreschі. Але в Україні таких магазинів поки що немає. В Україні, взуття Moreschі ви зможете знайти в мережі магазинів Інтертоп.

Calzaturificio Moreschi (Калзатуріфіціо Мореші) – жіноче та чоловіче взуття, яке виробляється в ручну в Італії.

Де купити бренд Calzaturificio Moreschi (Калзатуріфіціо Мореші), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті Moreschі, можна подивитися адреси фірмових магазинів Moreschі. Але в Україні таких магазинів поки що немає. В Україні, взуття Moreschі ви зможете знайти в мережі магазинів Інтертоп.

Офіційний сайт компанії Moreschі: http://www.moreschi.it

Інформація про компанію Calzaturificio Moreschi (Калзатуріфіціо Мореші)

Компанія Calzaturificio Moreschi була заснована в 1946 році. На той момент це була невелика фірма сімейного підряду, яка з роками істотно розширювалася й розвивалася.

Moreschі є одним з найдорожчих і класичних італійських взуттєвих брендів. Як і більша частина взуттєвих фірм того часу, Moreschі виникла з невеликого сімейного підприємства. На сьогоднішній день дана компанія не є транснаціональною корпорацією, але 75 % виробленої нею продукції реалізується в самих престижних бутиках світу.

У даний момент в Moreschі Group працює близько 450 чоловік, завдяки яким компанія щорічно робить більше 300 000 пару високоякісного взуття й 50 000 одиниць не менш якісних шкіряних виробів.

Донедавна виробництво продукції даного бренду здійснювалося на 3 фабриках, які розташовувалися в окрузі Vіgevano, але завдяки істотним капіталовкладенням зовсім недавно компанія завершила переїзд у нове сучасне приміщення. Більші площі нового виробничого центра дозволили значно підвищити раціоналізацію всього виробничого процесу – об’єднавши під одним дахом головний офіс і виробничі площадки. На сьогоднішній день цей виробничий центр є одним із самих великих у своїй галузі.

Компанія виготовляє й реалізує кілька ліній взуття й шкіряних виробів для жінок, а також лінію чоловічих товарів зі шкіри.

Moreschі пишається тим, що її взуття відноситься до елітарної продукції. Такий успіх компанії був досягнутий завдяки тому, що керівництво дуже скрупульозно стежить за виробничим процесом, починаючи від навчання нових фахівців і закінчуючи виходом продукції з пакувального цеху, а іноді й доставкою її в той або інший магазин. Для виробництва своїх товарів Moreschі використає тільки високоякісні матеріали. На всі вироби, виготовлені зі шкір страуса, крокодила, ящірки, у компанії є відповідні міжнародні сертифікати, що підтверджують їх оригінальність і дозвіл на їхнє використання.

Останнім часом основна стратегія розвитку Moreschі спрямована на розширення фірмової мережі магазинів у країнах Ближнього й Далекого Сходу, де у торговельної марки вже є досить широка клієнтура.

Навесні 2003 року компанія відкрила новий фірмовий бутик у Сінгапурі, а через кілька місяців перший магазин даної торговельної марки відкрився й у Росії.

У січні 2004 року бутик Moreschі був відкритий у Гонконгу, у березні – у Шанхаї, а в липні – у Куала-Лумпур і Малайзії.

Сьогодні компанія Moreschі майстерно виражає свій досить простий, але в той же час досить витончений стиль через елегантне взуття, виробництво якого складається в середньому з 250-ти стадій. Практично всі особливо витончені матеріали дотепер розрізаються вручну, крім цього, всі верхні частини взуття, а також лінія Tіrolo повністю шиються вручну професійними майстрами. Moreschі постійно радує своїх покупців елегантними й комфортними колекціями.

Також торговельна марка має кілька вільних ліній, які створюються із застосуванням всіх останніх тенденцій моди й чудово підходять для будь-якої ситуації або часу дня.

Недавно містечко Vіgevano відвідав сам Папа Римський Бенедикт XVІ, саме тут йому від керівництва компанії Moreschі були презентовані 15001 пари взуття, з яких одна пара була виготовлена безпосередньо для самого понтифіка, а інші 15000 для нужденних людей по усьому світу. Папа одержав неповторні легкі туфлі, виконані з м’якої шкіри кенгуру. Інше ж взуття було ухвалене рішення розіслати по благодійних організаціях, які були обрані Ватиканом. Бенедикт XVІ просто зробив приголомшливий фурор, коли з’явився на публіці в стильних червоних туфлях, чим згодом і викликав слухи про те, що його гардеробом займаються тільки імениті італійські дизайнери. Як би там не було, але комфортне і якісне взуття завжди знаходить своїх шанувальників.