Опубліковано

Brunello Cucinelli (Брунелло Кочінеллі) – чоловічий та жіночий одяг з Італії. Де купити, адреса магазинів

Brunello Cucinelli

Brunello Cucinelli (Брунелло Кочінеллі) – італійський бренд жіночого та чоловічого кашемірового одягу.

Де купити одяг від Brunello Cucinelli (Брунелло Кочінеллі), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Brunello Cucinelli можна зайти в інтернет-магазин. В Україні існує декілька фірмових магазинів цього бренду.

Адреси магазинів Brunello Cucinelli:

Київ, ТРЦ Мандарин Плаза, вул. Басейна 6 тел. 0038 (044) 254-62-63

Brunello Cucinelli (Брунелло Кочінеллі) – італійський бренд жіночого та чоловічого кашемірового одягу.

Де купити одяг від Brunello Cucinelli (Брунелло Кочінеллі), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Brunello Cucinelli можна зайти в інтернет-магазин. В Україні існує декілька фірмових магазинів цього бренду.

Адреси магазинів Brunello Cucinelli:

Київ, ТРЦ Мандарин Плаза, вул. Басейна 6 тел. 0038 (044) 254-62-63
Одеса, ТЦ Сади Перемоги, вул. Сергія Варламова, 28

Офіційний сайт компанії Brunello Cucinelli: www.brunelloCucinelli.іt

Інформація про компанію Brunello Cucinelli (Брунелло Кочінеллі)

Брунелло Кочінеллі народився в італійській провінції Перуджіа в 1953 році. Виріс він у звичайній сільській родині. У дитинстві допомагав батькам вирощувати поросят, до 25 років закінчив школу дизайнерів і практично відразу узявся за кашемір. Спочатку у володінні Кочінеллі була лише маленька трикотажна фабрика, площа якої становила 40 квадратних метрів. На початку ніхто не вірив в успіх Брунелло, але речі молодого талановитого італійського дизайнера поступово завойовували Європу, а через якийсь час підкорили й Америку.

Основним безумовним секретом успіху Кочінеллі є використання висококласного матеріалу для одержання кашеміру. Для виробництва цього прекрасного матеріалу Брунелло вже протягом багатьох років використає пух кашемірових кіз, які живуть у Тибеті, Китаї й долині Гобі. Застосування пуху з підшерстя для виготовлення кашеміру дозволяє зробити його неймовірно ніжним і легким, також це дає можливість одержати найнижчу товщину кашемірового волокна – 14,5 мікрон (у звичайному кашемірі – 16 мікронів).

Брунелло – це не просто гарний дизайнер, він ще й неповторний романтик, філософ і, звичайно ж, відмінний бізнесмен. Він обожнює твори Достоєвського, Толстого й Чехова, і безумно ненавидить західний підхід до торгівлі. Він з гордістю розповідає про те, що тільки в його компанії для кожної моделі перед серійним випуском виготовляється та тестується пробна серія, і тільки після усунення всіх, навіть самих крихітних вад, її запускають у виробництво. Теперішня фабрика Кочінеллі розташована у замку XІ століття в містечку Соломео в центрі Італії. Цей замок він відновив за свої кошти. До речі саме тому зображення середньовічного замка стало фірмовим логотипом Brunello Cucinelli (Брунелло Кочінеллі).

Торговельна марка Brunello Cucinelli являється не просто виробником одягу з високоякісного кашеміру, вона стала світовим еталоном для виробників цього матеріалу. Дизайнери Brunello Cucinelli регулярно створюють нові гармонічні й дуже зручні моделі, які через деякий час можна побачити в колекціях інших марок.

Основна й найдорожча лінія Brunello Cucinelli виробляється винятково із самого тонкого кашеміру. Моделі таких светрів коштують від 800-1200 у.е. за штуку, але люди готові заплатити такі гроші, тому що вони знають, за що в підсумку платять. Трохи більш доступніша за ціною лінія Rіvamontі, яка орієнтована винятково на молодь. Кашемір тут розведений вовною з додавання шовку, але це не заважає бути матеріалу приємним на дотик. Також компанія випускає лінію Archіve, яка призначена для занять спортом і активним відпочинком.

В 2003 році Брунелло Кочінеллі був визнаний “Кращим творцем трикотажу сучасності”. Крім цього Кочінеллі був неодноразово визнаний людиною року на своїй батьківщині в Італії. Брунелло Кочінеллі – це єдиний дизайнер, якому вдалося зламати стереотип стосовно кашеміру як до дорогого якісного, але досить нудному традиційному матеріалу. Колекції Brunello Cuccіnellі з кашеміру мають модні форми й досить яскраві кольори.

Кочінеллі не заперечує, що до створення модних і комфортних убрань Brunello Cuccіnellі він часто звертається до молодих дизайнерів. Він вважає, що моду повинні диктувати молоді таланти.

Продукція Brunello Cuccіnellі не розрахована на широке коло споживачів. Якість матеріалу, стиль виконання й комфорт моделей завжди перебувають тільки на високому рівні – у цьому й схована основна винятковість марки. Шанувальниками марки є люди, які звикли оточувати себе винятково ексклюзивними елегантними речами. Брунелло Кочінеллі вважає, що Україна й Росія також являються досить перспективними ринками для продажу його продукції, тому що тут проживає величезне число людей, які вміють цінувати якість і комфорт.

На сьогоднішній день Gruppo Cucinelli випускає три лінії одягу: Brunello Cuccіnellі Cashmere, трикотаж з кашеміру з додаванням вовни Rіvamontі, а також спідниці й штани Gunex.