Опубліковано

Brooks (Брукс) – чоловіче та жіноче спортивне взуття з США. Де купити, адреса магазинів

Brooks

Brooks (Брукс) – американський бренд спортивного одягу й взуття. На сьогоднішній день, під брендом Brooks випускається чоловічий, жіночий і дитячий одяг, взуття та аксесуари для заняття спортом.

Де купити спортивний одяг і взуття Brooks (Брукс), адреси магазинів

Brooks (Брукс) – американський бренд спортивного одягу й взуття. На сьогоднішній день, під брендом Brooks випускається чоловічий, жіночий і дитячий одяг, взуття та аксесуари для заняття спортом.

Де купити спортивний одяг і взуття Brooks (Брукс), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії Brooks, ви можете подивитися контакти регіональних дилерів спортивної марки Brooks в усьому світі. В Україні, офіційним дилерів марки Brooks, являється компанія Пальміра РУТА, якій також належить мережа магазинів взуття Монарх.

Офіційний сайт компанії Brooks: http://www.brooksrunnіng.com/

Історія створення спортивного бренду Brooks (Брукс)

Компанія Brooks Sport Іnc – одна із найстарших американських компаній, які займаються виробництвом спортивного взуття й одягу. Спочатку компанія вибрала для себе шлях розвитку, пов’язаний з виробництвом високотехнологічного спортивного обмундирування, необхідного в основному для дисциплін, пов’язаних з бігом. Метою компанії є забезпечення комфорту при заняттях ходьбою й бігом, для всіх, хто зіштовхується із цими видами спорту, від простих аматорів до професійних спортсменів.

Історія торговельної марки Brooks почалася в далекому 1914 році зі створення першої моделі спортивного взуття.

У другій половині 70-х років ХХ століття компанія зуміла вийти в передовики серед фірм, які займаються виробництвом спортивного взуття. Величезну роль у досягненні такого статусу зіграло використання при створенні моделей різних інноваційних технологій: проміжна підошва підвищеної щільності, яка амортизує матеріал Етил Вінів Ацетат (EVA).

В 1991 році взуттєва продукція Brooks одержала спеціальний сертифікат Американської Ортопедичної Асоціації, це говорить про те, що взуття даної марки забезпечує ідеальне й максимально правильне положення стопи при ходьбі та бігу.

В 1992 році фахівці компанії Brooks розробили й запатентували єдину у світі амортизаційну систему Hydroflow, яка була визнана Американською Ортопедичною Асоціацією.

Через три роки компанія Brooks знову здивувала світ, представивши нову технологію Podular Technology – технологія, яка дозволяє за рахунок використання нових підошов, забезпечити волю й природність руху стопи при ходьбі й бігу.

В 1997 році продукція Brooks уперше з’явилася на російському ринку. Основним офіційним дистриб’ютором торговельної марки в Росії стає фірма Монарх. У цьому ж році компанія починає виробництво нової лінії високотехнологічного спортивного одягу.

У грудні 2005 року компанія Brooks представила нову підошву Mogo, виконану з полімерного матеріалу, яка складає з 13 хімічних елементів і має дуже складну мікропористу структуру. Неповторна у своєму роді модель Trance стала першою, у якій був використаний матеріал Mogo.

В 2006 році популярний журнал Runner’s World нагородив компанію Brooks у двох номінаціях. Нагорода – Іnnovatіon award – була вручена за використання у виробництві тільки екологічно чистих матеріалів, а Edіtor’s choіce – за те, що по оцінці журналу модель Trance була визнана еталоном серед бігового взуття.

В 2007 році був реалізований новий проект – розроблений більш екологічно чистий матеріал підошви – Bіo Mogo. Унікальна технологія впровадження в існуючий уже матеріал нетоксичних натуральних речовин дозволила зменшити його мікробіологічну стійкість в 50 разів у порівнянні із традиційними матеріалами.

На початку 2008 року Brooks представила першу модель взуття з використанням Bіo Mogo, а через два роки вже всі моделі із серії Performance вироблялися на підошвах, виготовлених на базі Bіo Mogo.

У даний момент компанія Brooks пропонує дуже різноманітний асортимент спортивного взуття й одягу по досить доступних цінах. Практично вся продукція компанії може використатися як для повсякденної носки, так і для аматорських занять спортом. Для професійного спорту краще вибирати моделі строго для цього призначені.