Опубліковано

Betty Barclay (Бетті Барклай) – жіночий одяг, аксесуари та парфуми з Німеччини. Де купити, адреса магазинів

Betty Barclay

Betty Barclay (Бетті Барклай) – німецький бренд жіночого одягу, парфумів та аксесуарів.

Де купити жіночий бренд Betty Barclay (Бетті Барклай), адреси магазинів в Україні

Betty Barclay (Бетті Барклай) – німецький бренд жіночого одягу, парфумів та аксесуарів.

Де купити жіночий бренд Betty Barclay (Бетті Барклай), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Betty Barclay можна довідатися адреси фірмових магазинів. В основному вони розташовані в Німеччині, але в Європі їх теж вистачає. На жаль ні в Україні ні в Росії фірмових магазинів Betty Barclay поки що немає. У нас можна купити хіба що парфуми Betty Barclay та аксесуари, які можна знайти в різних мультибрендових магазинах або в Інтернеті. Однак остерігайтеся підробок!

Офіційний сайт компанії Betty Barclay: www.bettybarclay.com

Інформація про бренд Betty Barclay (Бетті Барклай)

Сьогодні торговельна марка Betty Barclay являється найвідомішим представником німецького одягу. Вона персоніфікує собою жіночність, елегантність, а також дорогий вишуканий стиль з легким відтінком європейського шику. Betty Barclay неодноразово виготовляла спортивне екіпірування для жіночої збірної Німеччини для виступу тих на Олімпійських іграх. За увесь час було створено більше 260 костюмів, як для самих спортсменок, так і для офіційних осіб.

Перша колекція Betty Barclay була представлена громадськості в 1938 році в США. На початку 50-х років продукція торговельної марки Betty Barclay уперше була представлена в Німеччині. Це відбулося після того як компанія Heіdelberg передала ліцензію на бренд Betty Barclay виробникові Max Berk. На даний момент крім торговельної марки Betty Barclay компанія Max Berk працює з такими відомими європейськими марками, як Vera Mont і Gіl Bret.

Період пристосування американського вуличного стилю Betty Barclay під європейський образ був недовгим, тому що команда молодих дизайнерів компанії Max Berk уміло змогла абсорбувати в нових колекціях трендові тенденції Мілану та Парижу.

На даний момент над розкручуванням бренду Betty Barclay трудиться досить потужна індустрія, яка представлена в більше 3500 бутиках, розташованих в 60-ти країнах земної кулі. Німецька консервативність і здатність бездоганно поєднати модні тенденції з офісним регламентом дозволили торговельній марці домогтися безлічі нагород в області моди.