Опубліковано

Ben Sherman (Бен Шерман) – чоловічий одяг, взуття та аксесуари з Англії. Де купити, адреса магазинів

Ben Sherman

Ben Sherman (Бен Шерман) – винятково чоловічий бренд одягу, взуття та аксесуарів, який виробляються в Англії.

Де купити чоловічий одяг Ben Sherman (Бен Шерман), адреси магазинів в Україні

Адреси фірмових магазинів Ben Sherman можна подивитися на офіційному сайті компанії. Магазинів не так багато, и в Україні їх немає. У нас купити продукцію Ben Sherman можна або в мультибрендових магазинах або через Інтернет, але остерігайтеся підробок!

Ben Sherman (Бен Шерман) – винятково чоловічий бренд одягу, взуття та аксесуарів, який виробляються в Англії.

Де купити чоловічий одяг Ben Sherman (Бен Шерман), адреси магазинів в Україні

Адреси фірмових магазинів Ben Sherman можна подивитися на офіційному сайті компанії. Магазинів не так багато, и в Україні їх немає. У нас купити продукцію Ben Sherman можна або в мультибрендових магазинах або через Інтернет, але остерігайтеся підробок!

Офіційний сайт компанії Ben Sherman: http://www.bensherman.com

Інформація про створення компанії Ben Sherman (Бен Шерман)

Торговельна марка Ben Sherman – це воістину справжній англійський стиль, який є одним із самих іменитих у світі casual. Кількість шанувальників Ben Sherman незмінно росте, завдяки їх неповторній музичній спадщині та колоритному вираженні індивідуальності. Даний бренд має величезну кількість фанатів у всіх куточках світу. У речах цієї торговельної марки можна побачити відомих музикантів, фотографів, спортсменів, приміром, групи Blur і Oasіs, ді-джеїв FatboySlіm і Moby, футболіста Ріо Фердінанда й багатьох інших особистостей, які віддають перевагу товарам цього бренду.

Засновником бренду являється Альфред Бенджамін Сагармен, який народився 3 жовтня 1925 року в невеликому приморському містечку Брайтон в Англії. Досягши двадцятилітнього віку, Альфред відмовився займатися сімейним бізнесом (магазином подарунків Rocco), він просто сів на корабель і направився в Америку в пошуках себе.

У штатах він працював то консультантом, то офіціантом. В 1953 році таке нелегке життя привело Альфреда в Лос-Анджелес. До цього часу він уже встиг розвестися із другою дружиною. Незабаром його третьою дружиною стає Рут Мінкін, батько якої був досить успішним виробником одягу. І тут Альфредові посміхається удача, батько Рут починає навчати його всім деталям свого бізнесу, починаючи від джерел виробництва й закінчуючи продажами.

Одна з фабрик сімейства Мінкен займалася пошиттям сорочок під торговельною маркою Lancіa. Саме це виробництво було виділено Альфредові для реалізації своїх можливостей. Але вже устояний стиль Lancіa виявився надто консервативним, і якби Альфред запекло не намагався поміняти хоч щось, він ніде не знаходив підтримки.

В 1962 році сімейство Сагермен повернулося в Брайтона. Практично відразу по приїзду Альфред вирішив змінити своє ім’я й став Бенем Шерманом. У цьому ж році шлюб Бена й Рут розпадається, і вона з дітьми їде назад у штати, а він, щоб ще крутіше змінити своє життя, вирішує відкрити свою власну справу та купує невелику фабрику на площі Бедфорд.

Бен Шерман зайнявся виробництвом сорочок і пляжного одягу. Так в 1963 році й був створений бренд Ben Sherman.

Сорочки Ben Sherman були унікальні. Комір, ґудзики, манжети, всі навіть найменші деталі були чітко продумані. Всі сорочки впаковувалися у фірмові оранжево-чорні коробки й мали досить гарний попит у Великобританії, США і Європі. Бізнес набирав обороти. Також необхідно відзначити, що й у молодіжному русі, який розвивався в цей період, Mods сорочки Ben Sherman прийшлися до смаку, можна навіть сказати, що вони й викуповували левову частину всієї продукції.

В 1967 році в Брайтонові на Duke Street був відкритий перший фірмовий магазин сорочок Ben Sherman, а через два роки Бен відкрив ще два магазини в Лондоні. У той же час були створені перші колекції одягу для жінок і дітей.

Підвищений попит змусив Шермана зайнятися розширенням виробництва. Наприкінці 1969 року була відкрита нова фабрика в Північній Ірландії, потужності якої дозволили задовольнити всі ринкові потреби. У грудні 1972 року невідомі причини змусили Бена продати свою компанію ФКСІ (Фінансовій Корпорації Північної Ірландії).

Через рік Бен Шерман разом зі своєю четвертою дружиною переїхали в Австралію й відкрили нову справу. В 1987 році в Бена відбувся серцевий напад, через шість тижнів після якого він умер.

Торговельна марка Ben Sherman, яка займалася спочатку тільки виробництвом сорочок, стала lіfestyle брендом. Вона стала втіленням стилю британських Mods, які прагнуть бути завжди елегантними, стильними й безумно популярними. Як щирі оригінали, вони завжди намагалися бути в центрі всіх світових і національних новин. Багато елементів одягу Mods стали стартовою точкою для більшості вуличних стилів.

Продукція Ben Sherman відрізняється відмінною якістю й кроєм. Сорочки Ben Sherman мають кілька фірмових деталей – складка на спині з петлею й комір на ґудзиках, які сьогодні можна часто спостерігати в продукції Ben Sherman.