Опубліковано

Anna Sui (Анна Суі) – жіночий одяг та аксесуари з Америки. Де купити, адреса магазинів

Anna Sui

Anna Sui (Анна Суі, помилково називають: Анна Сюі) – американський бренд жіночого одягу, парфумерії, косметики й аксесуарів.

Де купити одяг Anna Sui (Анна Суі), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Anna Sui зазначені адреси фірмових бутиків по усьому світу. На-жаль в Україні таких немає. У нас можна купити лише парфуми від Anna Sui, а також окуляри в різних мультибрендових магазинах.

Anna Sui (Анна Суі, помилково називають: Анна Сюі) – американський бренд жіночого одягу, парфумерії, косметики й аксесуарів.

Де купити одяг Anna Sui (Анна Суі), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Anna Sui зазначені адреси фірмових бутиків по усьому світу. На-жаль в Україні таких немає. У нас можна купити лише парфуми від Anna Sui, а також окуляри в різних мультибрендових магазинах.

Офіційний сайт компанії Anna Sui: http://www.annasui.com

Історія створення бренду жіночого одягу Anna Sui (Анна Суі)

Компанія Anna Sui була створена в 1991 році, у момент, коли Анна Суі, багатообіцяючий у той час американський дизайнер китайського походження, разом зі своїм гарним другом Стівом Мейселом вирішили відкрити фірму по виробництву одягу.

Як і багато дітей у дитинстві Анна дуже любила грати в ляльки, а особливо її захоплювало постійне їхнє вдягання в різні вбрання. Таким дитячим дизайнерським штучкам піддавалися не тільки її ляльки, але й олов’яні солдатики сусідського хлопчика.

Для Анна Суі це захоплення стало долею. По закінченню школи вона із задоволенням подала заяву на вступ в дизайнерську школу Parsons School of Desіgn, де згодом зустрілася й подружилася зі своїм майбутнім компаньйоном Стівом Мейселом, який до того ж на даний момент є фотографом зі світовим ім’ям.

Практично відразу після закінчення школи дизайнерів Анна створила й представила декілька досить вдалих колекцій від різних спортивних компаній. В 1980 році вона познайомила громадськість із деякими своїми роботами на Boutіqou Show.

Перша ж колекція від фірми Anna Sui була представлена й успішно розпродана наприкінці 1991 року й принесла Анні й Стіву досить солідний гонорар, це й дозволило їм уже в 1992 році відкрити власний магазин у Сохо (Нью-Йорк).

Влітку 1993 року Анна Суі була визнана гідною дуже престижної премії CFDA Perry Ellіs Awards у номінації Нове ім’я у світі моди.

В 1997 році разом з італійською компанією Ballіn, Анна запустила лінію повсякденного й ошатного взуття, для виготовлення якого використовувалися тільки шкіра, замша, шовк та оксамит. Також цього року в Токіо був відкритий перший із трьох азіатських фірмових бутиків дизайнера.

При створенні своїх моделей Суі керується одним головним правилом: “Немає ніяких правил”. Вона поєднує несумісне – приміром , шифон і джерсі, змішує й збовтує всі існуючі на світі плини й стилі. Її завжди радують і підштовхують до нових ідей різні задерикуваті молодіжні мотиви, але в той же час Анна без особливих складностей може створювати й елегантні витончені туалети для ділових жінок. Вона легко одягає як тинейджерів, так і акторок. Анна дуже любить рок-н-рол, її надихає творчість скандального кінорежисера та художника Енді Уорхола та побут американських ковбоїв.

Компанія також займається і випуском парфумерії. Тут Ви знайдете як аромати, які призначені для молодих дівчат стилю – Dolly Gіrl, так і парфуми створенні для впевнених у своїй привабливості жінок – Sui Love.

В осінній колекції 2008 року Анна приємно здивувала всіх сполученнями мотивів національних убрань всіляких країн світу. Веселі, яскраві, бешкетні плаття й костюми були прикрашені ніжними мереживами, пір’ям і хутром. Моделі цієї колекції просто заворожували своєю свіжістю, незвичайністю та яскравою життєрадісністю.

Анна Суі буває не тільки милої, її можна й розсердити. От, приміром , зовсім недавно по завершенню одного з показів вона вручила кожному, хто знаходився в залі, пакет, у якому лежала футболка з нанесеною карикатурою й написом “Розшукуються Джен і Джон Кессіді”. Це досить повчальна шарж-картинка була зроблена на дизайнерів, які використали у своєму лейблі Forever 21 деякі авторські моменти компанії Anna Sui. Таким чином, Анна розрахувалася з плагіаторами.