Опубліковано

Welfare (Велфер) – жіноче та чоловіче взуття з України. Де купити, адреса магазині

welfare

Welfare (Велфер, також називають: Вєлфер) – бренд повсякденного міського взуття. Швидше за все компанія українська, хоча про походження бренду Welfare мало що відомо.

Де купити бренд Welfare (Велфер), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Welfare, можна знайти адреси фірмових магазинів. Якщо ж ви бажаєте купити взуття оптом, то зробити це можна за адресою: 03680, Україна, м. Київ, вул. Машинобудівна, 44, телефон: (044) 206-21-00, 206-21-01.

Welfare (Велфер, також називають: Вєлфер) – бренд повсякденного міського взуття. Швидше за все компанія українська, хоча про походження бренду Welfare мало що відомо.

Де купити бренд Welfare (Велфер), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Welfare, можна знайти адреси фірмових магазинів. Якщо ж ви бажаєте купити взуття оптом, то зробити це можна за адресою: 03680, Україна, м. Київ, вул. Машинобудівна, 44, телефон: (044) 206-21-00, 206-21-01.

Адреси магазинів Welfare (Велфер) в Україні:

Київ, м. Позняки, ТЦ “Піраміда”, вул. Мішуги, 4, 2 поверх, тел. (044) 495-70-21
Київ, пр-т Воздухофлотський, 36, тел. (044) 249-45-44
Київ, вул. Саксаганського, 70/16, тел. (044) 289-95-06
Київ, вул. Гончара, 88а, тел. (044) 486-87-09
Донецьк, вул. Університетська, 21, тел. (062) 304-33-90
Львів, пр-т Волі, 23, тел. (032) 272-85-40
Львів, вул. Бандери, 21, тел. (032) 237-74-86
Львів, вул. Городоцька, 33, тел. (032) 272-86-81
Львів, ТРЦ “Kіng Cross Leopolіs”, Львів – Сокольників, вул. Стрийськая, 30, 2 поверх
Харків, вул. Сумська, 19, тел. (057) 754-33-63
Харків, Пушкінська, вул. Пушкінська, 72, тел. (057) 700-77-13
Харків, ТРК “Караван”, вул. Героїв Праці,7
Сімферополь, ТЦ “FM”, вул. Ясна, 37а, 2 поверх тел. (065) 255-10-18
Одеса, ТРЦ “Рив’єра”, с. Фонтанка, тел. (048) 796-52-06
Севастополь, ТРЦ “Мусон”, вул. Вакуленчука, 29, тел. (0692) 46-65-43
Запоріжжя, ТЦ “CіtyMall”, вул. Запорізька, 1Б, тел. (061) 280-44-94

Офіційний сайт компанії Welfare: http://welfare.ua

Інформація про бренд взуття Welfare (Велфер)

У перекладі з англійського, назва торговельної марки Welfare буквально означає “благополуччя, добробут”. Колись давно, на офіційному сайті компанії Welfare, висіла наступна гарна історія про створення бренду:

… Ендрю Фэар був замкнутим, тихим… і безмежно добрим. Здавалося, його очі просвічують все живе наскрізь, але не в пошуках таємних змістів і загадок людства – він шукав КРАСУ. А коли знаходив – у ці рідкі хвилини він говорив без угаву – говорив мазками кисті по полотну. У лондонських колах юне дарування називали “маленьким дивом” – за непояснений дарунок відкривати прекрасне в повсякденних картинках реальності. Але день у день , парубок ставав все біль неспокійним. Він шукав. Шукав те, що скоротить провали між мистецтвом і реальністю, красою й повсякденними турботами людини, те, що не просто подарує секунду радості – стане частиною життя.
Один раз Ендрю приніс у галерею зовсім незвичайну картину – на ній були туфлі. Маленькі човники, залишені прекрасною незнайомкою біля Темзи в той час, як їхня власниця гуляла босоніж по набережній. Леді не було на картині – її присутність тільки вгадувалася. Вони відбивали реальність, відбивали її від блискучої поверхні, як відблиски світла відбиваються від дзеркала й сонячних зайчиків розсіюються в повітрі. Власник галереї, уражений настільки нерозумним на його думку вчинком, зовсім не виправданим для твору мистецтва, не зрозумів цю картину. Ендрю, розсерджений марністю своїх пошуків, довго гуляв по вулицях Лондона, які засипали. Утомлений, знесилений, зібрався вже було додому, але раптом помітив маленьку вивіску, потерту, з буквами, що ледь вгадуються. Здалеку йому здалося, що це його власне ім’я, точніше прізвище. Осяяний миттєво спаленілою іскрою думки, Ендрю підійшов до входу, дбайливо поставив на підлогу свій витвір і швидко побіг додому.
Тієї ночі Ендрю вперше за довгі роки спав спокійно. Залишену біля дверей взуттєвої крамниці картину, по утру знайшла господарка – молода дівчина Эллі, яка залишилася без батьків ще в дитинстві. Несподіваний подарунок, як їй здавалося, долі вразив до глибини душі, і вона поставила картину у вітрині. Уже через місяць замість дерев’яної брили з неясно обкресленими буквами над входом красувалася акуратна вивіска “Welfare. Shoes wіth honour”. Тепер вони могли собі це дозволити: Эллі – була щасливої, взуттю – стати корисним для людства твором мистецтва.»

Однак ця історія, до бренду по суті ніякого відношення не має, а є просто гарною казкою. Зараз цю інформацію вже забрали.

Насправді Welfare, це український бренд і з’явився він приблизно в 2001 році в Києві. За довгі роки розвитку, компанія досягла вражаючого рівня. Реклама взуття Welfare висіла навіть у метро. Взуття Welfare виробляється в різних країнах світу: Словаччині, Китаї і іншіх . Але по суті зараз дуже багато фірм, розробляють дизайн у себе, а виробництво замовляють у Китаї, тому що це дешевше. Взуття виготовляється в основному з натуральної шкіри, хоча є моделі й з текстилю.

Зараз Welfare, це мережа монобрендових магазинів, у яких продається чоловіче й жіноче взуття, сумки й аксесуари. Вся продукція в основному призначена для ходьби по місту й належить до стилю casual. Хоча є моделі й більше спортивні й навіть гламурні. Одним словом вибір взуття в магазинах Welfare досить великий.

Про якість взуття Welfare ходять спірні слухи. Деякі його хвалять, деякі навпаки – лають. Більшість тих, хто не задоволений взуттям, купував її роки 3 назад. Можливо за цей час якість Welfare покращилася.

До речі ви теж можете відкрити магазин Welfare по франшизі. Компанія розвивається й шукає нових партнерів.