Опубліковано

Vicini (Вічіні) – жіноче взуття з Італії. Де купити, адреса магазині

Vicini

Vicini (Вічіні) – бренд жіночого взуття класу Люкс з Італії.

Де купити бренд Vicini (Вічіні), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Vicini, можна довідатися адреси фірмових магазинів-шоурумів. Їх не так багато і в Україні таких немає. В Україні купити продукцію Vicini можна або через фірмовий інтернет-магазин або в різних мультибрендових магазинах.

Vicini (Вічіні) – бренд жіночого взуття класу Люкс з Італії.

Де купити бренд Vicini (Вічіні), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Vicini, можна довідатися адреси фірмових магазинів-шоурумів. Їх не так багато і в Україні таких немає. В Україні купити продукцію Vicini можна або через фірмовий інтернет-магазин або в різних мультибрендових магазинах.

Офіційний сайт компанії Vicini: http://www.vicinishoes.com

Історія створення компанії Vicini (Вічіні)

Взуття, зроблене в сонячній Італії – це наочний зразок рівня неперевершеної майстерності тамтешніх дизайнерів і чудової якості використаних матеріалів, які йдуть у незмінному сполученні з фірмовим і неповторним оригінальним стилем, який пізнаваний в усьому світі.

Всесвітньо відома компанія Vicini була заснована відносно недавно – в 1990 році. Ідеальне сполучення воістину титанічної праці й роботи професіоналів у своїй галузі і є запорукою практично будь-якого позитивного досягнення. До того ж не можна не відзначити, що компанія Vicini оснащена налагодженою чіткою системою розвитку однойменної власної торговельної марки, контролю процесу реалізації зробленої продукції, ретельно продуманою стратегією побудови взаємовигідних відносин з постачальниками. Крім усього іншого, кожний клієнт компанії вправі розраховувати на незмінно індивідуальний підхід. На сьогоднішній день торговельна марка Vicini S.p.A є одним із провідних гравців на світовому взуттєвому ринку класу luxury.

Компанія початку писати свою історію, як експериментальний підрозділ при взуттєвій майстерні Giuseppe Zanotti, розташованої в історичній області взуттєвих ремісників Італії – Сан Мауро Пасколі. У наші дні торговельна марка Vicini S.p.A робить свою ставку на вивченні потреб сучасного ринку на міжнародному рівні – таким чином, компанія має чудову можливість трохи випереджати поточне брешемо й своїх конкурентів. Та й до того ж їй незмінно вдається відповідати високому рівню якості своєї власної виробленої продукції. Всесвітньо відомий світовий стандарт якості “Made іn Іtaly” – це дотепер незаплямований нічим стандарт якості, на який рівняються.

Впровадження інноваційних технологій і прозорої налагодженої маркетингової політики компанії Vicini S.P.A. дозволило їй буквально за перші 10 років свого існування стати одним із провідних гравців на ринковому сегменті взуття класу luxury. Згодом зі статусу експериментальній майстерні бренд Vicini перетворився в креативний підрозділ компанії Giuseppe Zanotti. Зараз вище керівництво компанії намагається зберегти існуючі позиції Vicini в сегменти ринку взуття класу luxury.

Що являє собою бренд Vicini в наші дні? – Насамперед , це всесвітньо відомий бренд, який зобов’язаний своєю славою величезному числу виробничих мануфактур, розташованих в Італії, роботі іноземних покупців, а також завдяки розповсюдженій мережі шоу-румів (фірмових бутиков), число яких рік у рік постійно росте. Необхідно відзначити, щорічно з’являються нові крапки в таких містах, як Мілан, Москва, Нью-Йорк, Токіо й багатьох інших.

Успіх компанії далеко не в останню чергу прямо залежить від того, що відомі люди обирають для себе взуття марок Giuseppe Zanotti й Vicini.

Високоякісне взуття марки Vicini виробляються винятково на території Італії. Реалізація готової продукції здійснюється тільки через фірмові шоу-румb Нью-Йорку, Мілану, Токіо й багатьох інших найбільших міст світу. Крім усього іншого, компанія також здійснює випуск всесвітньо відомого взуття наступних марок: Balmain, Christopher Kane, Delfina Delettrez, Giuseppe Zanotti Design, Proenza Schouler, Thakoon.

На міжнародній арені інтереси виробників взуття з Італії представляє національна асоціація взуттьовиків за назвою ANCІ, створена в далекому 1945 році – зараз у ній значиться порядком 1000 підприємств із Аппенінського півострова. У їхньому числі такі відомі виробники, як Ferre, Giuseppe Zanotti, Roberto Cavalli, Vivini, та інші. Необхідно відзначити, що на сьогоднішній день оборот учасників асоціації ANCІ становить майже 70% від загального обсягу взуття, зробленого в Італії.