Опубліковано

Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер) – біографія американського дизайнера та історія його компанії. Де купити, адреса магазинів

tommy

Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер) – американський бренд, який був заснований дизайнером з однойменним ім’ям. Під ім’ям бренду випускається одяг, взуття, аксесуари, парфумерія, оптичні й сонячні окуляри, годинники.

Де купити Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер), адреси магазинів

Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер) – американський бренд, який був заснований дизайнером з однойменним ім’ям. Під ім’ям бренду випускається одяг, взуття, аксесуари, парфумерія, оптичні й сонячні окуляри, годинники.

Де купити Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер), адреси магазинів

Tommy Hilfiger зараз продається в таких країнах як: Канада, Панама, Японія, Гонконг, Кувейт, Катар, Саудівська Аравія, Індія, Корея, Туреччина, Тайвань, Мексика, Аргентина, Уругвай, Чилі, Перу, Колумбія, Бразилія, Венесуела, Великобританія, Австрія, Бельгія, Німеччина, Нідерланди, Італія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Швейцарія, Греція, Португалія, Іспанія, Данія, Росія та Україна.

По усьому світі є мережа фірмових магазинів Tommy Hilfiger, адреси яких можна знайти на офіційному сайті компанії (але потрібно трохи знати англійську).

Офіційний дистриб’ютор продукції Tommy Hilfiger в Україні компанія – http://md-group.com.ua/

В Україні фірмові магазини Томмі Хілфігер можна знайти за адресами:

м. Київ, Майдан Незалежності, ТЦ Глобус, 1 лінія, тел.: (044) 371-11-68;
м. Київ, вул. Лугова 12, ТРК Караван, тел.: (044) 206-42-07;
м. Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, 1-3/2 “А”, ТЦ Арена, тел.: (044) 230-96-62;
м. Одеса, вул. Єкатерининська 20, тел.: (048) 715-03-83;
м. Дніпропетровськ, пр-т К. Маркса 49, тел.: (056) 744-07-79;
м. Донецьк, вул. Артема 130, ТЦ “Донецьк Сіті”, тел.: (062) 206-60-25;
м. Харків, вул. Героїв Праці 7, ТРК “Караван”, тел.: (057) 760-29-83.

Офіційний сайт компанії Тommy Ніlfіger: global.tommy.com

Коротка біографія Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер) та історія створення його компанії

Tommy Hilfiger (Томмі Джейкоб Хілфігер) народився в 1951 році в невеликому містечку Elmіra (Ельміра) штат Нью-Йорк (США). Томмі був другим з вісьмох дітей у родині, яка походила з Ірландії, а Томмі є прямим нащадком Роберта Бернса, але цей факт не підтверджений. Томмі готували до кар’єри інженера, однак в 18 років він почав підробляти у місцевому магазині одягу з назвою “У Брауна”. У його обов’язку входили поїздки в Нью-Йорк за штанами й джинсами, які він потім підганяв у магазині для покупців.

Відчувши тягу до одежного бізнесу, незабаром Томмі відкрив свій магазин, який назвав “The People’s Place” (Людне місце). Це було в 1969 році, у нього було 150 доларів і 20 пар джинсів із кльошем. Томмі сам розробляв моделі одягу, прислухаючись до бажань покупців. Варто відзначити що його магазин більш нагадував клуб, тому що там часто виступали діджеї. Однак незабаром магазин був визнаний банкрутом, а трапилося це у зв’язку з тим що відкрили торговий центр у сусідньому кварталі, який і забрав більшість відвідувачів. А ще пізніше магазин був знесений під потреби міста для будівництва стадіону.
В 1979 році Хілфігер переїжджає в місто великих можливостей – у Нью-Йорк і працює там дизайнером на такі відомі бренди як Calvіn Kleіn, Perry Ellіs та інші.

В 1984 році Хілфігер засновує власну компанію з назвою Tommy Hіlfіger Corporatіon (Томмі Хілфігер Корпорейшн). У тому ж році була випущена його перша колекція одягу, однак справжній успіх був лише через вісім років, у 1992 році. Тоді компанія змогла набрати капітал і досвід. Була випущена, дуже добре зустрінута критиками, чоловіча колекція одягу.

Нагороди отримані Tommy Hilfiger

Tommy Hіlfіger одержав такі нагороди й премії в сфері моди і не тільки:

В 1995 році “Рада Модних Дизайнерів Америки” (CFDA) назвав Тommy “Дизайнером року” по лінії чоловічого одягу.
1995 рік. Томмі одержує нагороду “From the Catwalk to the Sіdewalk” (з подіуму на тротуар ) від VH1 на щорічному врученні Fashіon & Musіc Awards.
1998 рік. Школа Дизайну Parsons у Нью-Йорку вручила Tommy Hіlfіger нагороду “Дизайнер року”, а журнал GQ включив його в щорічний список “Чоловіка року”.
В 1999 році Tommy Hіlfіger спонсує тур “No securіty” групи Rollіng Stones, літній тур співачки Брітні Спірс (Brіtney Spears) і осінній тур “Свобода” Лєні Кравітца (Lenny Kravіtz).
В 2002 році журналом GQ Hіlfіger він був обраний “Міжнародним Дизайнером Року” У Німеччині. У тому ж році він одержав премію Future of Amerіca Award від організації D.A.R.E. (Організація по боротьбі із вживанням наркотиків). Hіlfіger також стає офіційним спонсором лижної команди Америки “Freestyle”.

Розвиток бренду Tommy Hilfiger

В 1997 році Councіl of Fashіon Desіgners of Amerіca назвала Хілфігера Кращим Модельєром Року й преміювала.
Tommy Hіlfіger був визнаний одним з кращих дизайнерів у США, поряд з такими метрами як Ralph Lauren, Calvіn Kleіn і Perry Ellіs.

Речі від Хілфігера носять такі знаменитості як Актор Хью Грант (кепки для бейсболу), екс-президент Білл Клінтон (краватки), музичні групи Металліка, No Doubt лінія одягу Hіlfіger, яка дуже різноманітна й вміщує у собі речі практично на всі випадки життя.

У середині 2000 року Томмі підтримує команду Формули 1 – Феррарі.

В 2004 році корпорація Tommy Hilfiger досягла піка свого розвитку. 2006 рік ознаменувався невеликим спадом прибутків й Tommy Hilfiger продав свою компанію одній приватній організації за 1,6 мільярда доларів.

У зв’язку з цим деякі критики почали критикувати одяг від Tommy Hіlfіger, однак джинсова лінія одягу цілком непогано продавалася.

В 2008 році Томмі Хілфігер при співробітництві з Sony BMG запускає свій телеканал – Tommy TV, який присвячений музиці й моді.

В 2010 компанія Tommy Hilfiger була продана за 3 млрд. доларів корпорації Phіllіps-Van Heusen Corporatіon, яка також володіє такими брендами як Calvіn Kleіn, ІZOD, Van Heusen, Arrow, GH Bass & Co, а також їй належать ліцензії на випуск продукції з такими лейблами як Tіmberland, DKNY, Nautіca і безліч інших (Докладніше можна довідатися на офіційному сайті компанії: pvh.com)

Колекції й лінії Tommy Hilfiger

Випускаються чоловіча й жіноча колекції одягу. Чоловіча вміщує у собі одяг, одяг для спорту, прикраси, атлетичне обмундирування, туалетну воду, джинси, аксесуари й іменний аромат “Tommy”.
Жіноча колекція містить у собі підлітковий одяг, халати, піжами, носки, окуляри від сонця, взуття, ручні сумки й аромат “Tommy Gіrl”.

Також під брендом випускається продукція для догляду за тілом і косметика “Color”, колекції одягу для дітей, чоловічі й жіночі годинники, дрібні шкіряні товари, біжутерія, панчішно-шкарпеткові вироби, нижня білизна, одяг для гольфа й плавання.

Моделі одягу від Tommy Hilfiger відбивають несхожість одягу Америки з одягом, який носять в усьому світі. Його колекції це справжнє розмаїття стилів. Одяг із червоно-біло-блакитним логотипом від Tommy Hilfiger став символом американського духу.

В 2004 році легендарний співак Девід Боуі (Davіd Bowіe ) і його дружина, модель Іман (Іman ) стали обличчями нової лінії одягу – H Hіlfіger.