Опубліковано

Skechers (Скечерс) – жіноче, чоловіче та дитяче взуття з США. Де купити, адреса магазинів

Skechers


Skechers (Скечерс)
– американський виробник чоловічого, жіночого, а також дитячого взуття. Спеціалізується компанія на випуску взуття для спорту, а також взуття стилю casual.

Де купити взуття Skechers (Скечерс), адреси магазинів

Взуття Skechers продається по усьому світу. Адреси фірмових магазинів компанії можна подивитися на офіційному сайті.

В Україні фірмові магазини Skechers можна знайти за адресою:


Skechers (Скечерс)
– американський виробник чоловічого, жіночого, а також дитячого взуття. Спеціалізується компанія на випуску взуття для спорту, а також взуття стилю casual.

Де купити взуття Skechers (Скечерс), адреси магазинів

Взуття Skechers продається по усьому світу. Адреси фірмових магазинів компанії можна подивитися на офіційному сайті.

В Україні фірмові магазини Skechers можна знайти за адресою:

Київ, ТЦ Дрімтаун
Одеса, ТЦ Рив’єра

Крім цього взуття Skechers продається в мережі магазинів Спортмайстер та Інтертоп.

Офіційний сайт компанії: http://www.skechers.com/info/store-locator

Історія створення взуттєвого бренду Skechers (Скечерс)

На даний момент Skechers являється світовим лідером у виробництві молодіжного взуття. Ця взуттєва компанія була заснована в 1992 році. Її засновниками стали американські підприємці Роберт Грінберг і його рідний син Майкл. Можна вважати, що історія даної компанії почалася ще в далекому 1983 році, коли Роберт Грінберг заснував свою першу взуттєву компанію, яка називалася L.A. Gear.

Вона досить стрімко розвивалася й уже до 1990 року продажі даного підприємства досягли 820 млн. доларів, а оборот продукції в США став третім після Nіke і Reebok. Усе було чудово, але через рік продажі почали істотно знижуватися. Це спричинило падіння вартості акцій, і компанія L.A. Gear неминуче йшла до банкрутства. Ця ситуація примусила Роберта Грінберга продати своє творіння(до того моменту він зміг виручити за нього 100 млн. доларів) і вже на початку 1992 року разом із сином відкрити нову компанію Skechers.

Взуття Skechers практично миттєво завоювало визнання й популярність серед американської молоді. Фірмові бутики та спеціалізовані відділи Skechers відкривалися у всіх куточках Америки. Через сім років після створення компанія вийшла на Фондову біржу, до цього часу її оборот становив близько 425 млн. доларів, а ще через два роки цей показник збільшився більш ніж удвічі – акції ж за цей час виросли на 410%.

Згодом компанія Skechers вийшла вже на міжнародний ринок. Перші та досить успішні поставки взуття, компанія зробила в Нову Зеландію, Австралію, Іспанію та Сінгапур.

В 1995 році взуттєва компанія Skechers почала виробництво стильного жіночого взуття. Також у цьому році був відкритий перший фірмовий магазин у Лос-Анджелесі.

В 1998 році компанія вивела на ринок нову лінію взуття Skechers Sport, що і в даний момент, є однієї з найпопулярніших категорій компанії.

На сьогоднішній день у сімейство Skechers входить декілька незалежних брендів, спеціально розроблених для різних груп і типів молодіжних культур: Skechers Fusіon, Mіchelle K, Ecko Unltd, 310 Motorіng, Zoo York. Продукція компанії Skechers на даний момент представлена дистриб’юторськими компаніями більше чим в 100 країнах світу.

Хоча компанія й розпочала згодом випускати більш строгі моделі та дитяче взуття, все-таки основним її напрямком залишається виробництво стильних взуттєвих моделей для молоді. Компанія домоглася найвищих показників в області виробництва, дизайну та продажу продукції.

Основою стабільного росту компанії являється здатність швидко реагувати на ринкові вимоги, котрі різко змінюються різко. Компанія оперативно розробляє нові моделі та кольорові рішення. Зараз уже чітко видно, що компанія вибрала для себе агресивну й цілеспрямовану стратегію розвитку, яка ґрунтується на широкомасштабній рекламі, а також альтернативному просуванні, такому як мерчандайзинг, Іnternet, промоакції. Поки такий всебічний підхід дозволяє компанії не просто триматися на плаву, а втримувати перші позиції в каталогах кращих світових брендів.