Опубліковано

Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі) – елітне, дороге взуття з Італії. Де купити, адреса магазинів.

Roberto Botticelli

Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі) – елітне, дороге взуття з Італії. Де купити, адреса магазинів.

Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі) – бренд чоловічою й жіночою дорогою елітного взуття, родом з Італії.

Де купити Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі), адреси магазинів

Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі) – елітне, дороге взуття з Італії. Де купити, адреса магазинів.

Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі) – бренд чоловічою й жіночою дорогою елітного взуття, родом з Італії.

Де купити Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі), адреси магазинів

Купити взуття можна в багатьох країнах світу, адреси магазинів можна подивитися на офіційному сайті компанії . Взуття безумовно дороге, але справжні цінителі й люди, які хочуть виглядати бездоганно та у яких є на це гроші, безумовно оцінять по справжньому італійську якість.

В Україні купити Roberto Botticelli можна у фірмовому магазині за адресою:

м. Київ, вул. Червоноармійська, 41, тел. +38 044 287-71-80.

Офіційний сайт компанії: www.robertobotticelli.it

Історія марки Roberto Botticelli (Роберто Ботічеллі)

Засновником бренду є Aldo Bottіcellі (Альдо Ботічеллі) – батько Roberto Bottіcellі (Роберто Ботічеллі), який в 1946 році заснував невелику майстерню по випуску якісного взуття. Взуття створювалося вручну й крім того що виглядало неперевершено, було чудової якості. Взуття стали помічати покупці й згодом це вже став не маленький сімейний а бізнес, а повноцінна фабрика.

Син Альдо – Роберто одержав гарну юридичну освіту в університеті Мачерта (Італія) і одержавши звання доктора повернувся на батьківщину та очолив компанію, яку перейменував в Roberto Bottіcellі. Освіта пішла на користь Роберто, тому що при його керівництві бренд досяг справжніх висот і став відомий за межами Італії. Він створив стиль бренду, який виглядав вишукано та дорогого. Взуття для багатих людей, які хочуть виглядати бездоганно.

В 1985 році під маркою Roberto Bottіcellі виходить перша жіноча колекція взуття, тому що до цього моменту шилася тільки чоловіча.

В 1995 році сімейний бізнес ще більше розширився, з’явилася нова спортивна лінія взуття, яку придумав син Роберто Ботічеллі – Лука. Лінія називається Bottіcellі Lіmіted Sport. Через усього рік після виходу, дана колекція завоювала популярність і в 1996 році на кубку по гольфу Open D’іtalіa учасники віддали переваги Ботічеллі.

Виробництво, позиціювання взуття Roberto Bottіcellі (Роберто Ботічеллі)

Історична батьківщина Roberto Bottіcellі це маленьке портове містечко Сант-Елпідіо а Маре, який знаходиться в провінції Асколі Пічено, область Марку (Італія). Містечко розташоване в досить романтичному місці: на березі Адріатичного моря, не дуже далеко від Ріміні. Якщо говорити про район Марку, то він вважається головною взуттєвою областю Італії, більш того в провінції Асколі Пічено шиється порядку 30 % всього італійського взуття.

Якщо говорити про виробництво взуття, то на фабриці не зневажають і інноваціями, однак у класичних лініях в основному використається ручна праця. Всі туфлі Bottіcellі виготовляються вручну, при цьому проходячи 86 стадій перевірки. Шкіра береться з міста Ченнай.

Основна лінія взуття від Bottіcellі це звичайно ж гарна вечірня, розрахована на тих людей які хочуть показати свій добробут. Це чоловіче й жіноче взуття, головним достоїнством якого є неповторний світський шик, виражений через неймовірні платформи, перфорації, високі шпильки й крокодилячу шкіру.

Що ж стосується більш дешевої спортивної лінії взуття, то Bottіcellі Sport одна із самих затребуваних casual-ліній. Це взуття зручне, індивідуальне й десь навіть гламурне, воно дозволяє однаково стильно виглядати по дорозі в спортзал і на клубній вечірці. Одна з пізнаваних особливостей лінії – внутрішній каблук, загальна висота якого вкупі з підошвою становить 7см у жіночих моделях.

Лінія Bottіcellі Sport Lіmіted персоніфікує динаміку життя, це взуття більш оригінальне й більш якісне, ніж лінія Sport. У кросівок і мокасин цієї лінії по-чудернацьки вигнуті шви і яскрава строчка.

Roberto Bottіcellі випускає по дві колекції взуття на рік, що не так вже і багато. Кожна колекція нараховує 200 моделей жіночого та 250 чоловічого взуття. Якщо згадати про лінію Bottіcellі Lіmіted, то вона нараховує всього 100 пара на рік.

Зручність, комфорт, мода й стиль гармонійно з’єднані в кожній моделі, які являють собою деяку подобу спортивних кросівок, але в них закладено стільки гламуру, скільки взагалі здатне вмістити в себе взуття. Витончена фурнітура, яка найчастіше прикрашена кристалами Swarovskі роблять їх неповторними. Сучасні технології й мистецтво дизайнерів зробили Bottіcellі Sport однієї із самих затребуваних casual-ліній.

Крім взуття під брендом Roberto Bottіcellі випускаються також сумки й аксесуари.

Roberto Bottіcellі так само випускає марку взуття Hornet, вона теж робиться вручну. Як говорить про неї сам Роберто: “Кожна пара – це маленька Італія, віртуозно укладена в витонченість ліній і форм”.
Зараз, Roberto Bottіcellі, це один з найвідоміших італійських брендів взуття, представлений більш ніж в 30 країнах світу, який має фірмові магазини ексклюзивного взуття на головних вулицях світових столиць.