Опубліковано

Quicksilver (Квіксільвер) – чоловічий одяг для активного відпочинку з Англії. Де купити, адреса магазинів

Quicksilver

Quicksilver (Квіксільвер) – бренд чоловічого одягу для активного відпочинку створений в Англії.

Де купити одяг Quicksilver (Квіксільвер), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії Quicksilver можна довідатися адреси фірмових магазинів. У Європі такі є, але от в Україні фірмових магазинів немає :(.

Тому купувати одяг від Quicksilver можна або через Інтернет, або в різних мультибрендових магазинах, які спеціалізуються на активному відпочинку.

Quicksilver (Квіксільвер) – бренд чоловічого одягу для активного відпочинку створений в Англії.

Де купити одяг Quicksilver (Квіксільвер), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії Quicksilver можна довідатися адреси фірмових магазинів. У Європі такі є, але от в Україні фірмових магазинів немає :(.

Тому купувати одяг від Quicksilver можна або через Інтернет, або в різних мультибрендових магазинах, які спеціалізуються на активному відпочинку.

Офіційний сайт компанії Quicksilver : http://www.Quicksilver.com

Історія компанії Quicksilver (Квіксільвер)

Першим кроком Алана Гріна стало створення гідрокостюмів, у які він вклав позичені у батька 2500$. Після цього Алан розробив модель дуже зручних черевиків з овчини UGG boots. Через якийсь час після декількох досить вдалих розробок в 1970 році, Алан Грін і його товариш Джон Ло переїжджають в Торквей (Великобританія) і вирішують створити компанію Quicksilver.

Грін і Ло хотіли увіковічити свою божевільну пристрасть до серфінгу й розробили на той час невідомий унікальний продукт – шорти для серфінгу. Вони взяли кілька старих шортів, розкроїли їх і викинули з них, на їхню думку, непотрібні й небажані частини. Викрійка для нових шортів створювалася з обліком всіх необхідних рухів для комфортних занять серфінгом.

Створені шорти були виготовлені з легкого, міцного матеріалу, який дуже швидко висихав. Вони були середньої довжини з рельєфним кроєм, сиділи чітко по фігурі, але не обтягали. Дизайн був найпростішим . Трохи широкуватий еластичний пояс застосовувався для підтримки, невелика застібка була такою, щоб у жодному разі не могла поранити спортсмена при катанні. Декоративні доповнення були відсутні. Була присутня тільки одна воскова кишеня й плоска верхня застібка – липучка. З виходом у світ цієї моделі шортів відбулося справжнє народження Quicksilver.

Просування марки, Грін і Ло доручають своєму колезі по спорту Джеффу Хокману, який уже в 1976 році залишає країну з договором на поширення продукції Quicksilver у Сполучених Штатах.

Повернувшись із поїздки, Джефф Хокман бере собі на допомогу свого друга Боба Мак Кнайта, який на той момент займається виробництвом серфових фільмів і вже має повну вищу освіту за фахом бізнес. Попит на шорти для серфінгу постійно ріс. Кожний, хто отримував їх, залишався в повному захваті.

У другій половині 70-х у Каліфорнії на узбережжя Ньюпорта був відкритий крихітний офіс, який одночасно був дистриб’юторським центром і складом. Мак Кнайт і Хокман будували просування товару на прямому спілкуванні, гарній якості товару, немислимому сервісі й досить тісному персональному контакті з покупцями на всіх узбережжях США.

Застосування високотехнологічних тканин і постійне вдосконалювання матеріалів забезпечувало компанії Quicksilver благополучне майбутнє.

Будучи дизайнерами Quicksilver, Грін і Ло завжди прислухалися до порад професійних спортсменів, щодо модності й функціональності їхньої продукції.

У 1984 році Джеф Хокман з партнерами відправився до Європи й заснував там перше європейське відділення Quicksilver. Для успішного просування марки на території Європи компанії довелося трохи змінити дизайн і маркетингову політику.

У 1988 році компанія Quicksilver заключає самий великий в історії цієї галузі контракт з світовим чемпіоном Томом Каролом, а в 1990 році ще один контракт підписується з видатним американським серфером Келлі Слетером. Уклавши контракт з Слетером, компанія тільки виграє, тому що він практично відразу починає домінувати над всіма іншими конкурентами – стає восьмикратним чемпіоном миру по серфінгу.

В 1991 році проходить представлення жіночого бренда Roxy. Це був одяг для плавання й активного відпочинку, який сприяв появі свіжих тенденцій у серфінгу. Марка Roxy була першою, котра запропонувала модний зручний одяг і устаткування, як для людей які уже займаються серфінгом, так і для тих, хто тільки мріє зайнятися цим видом спорту. Згодом своєрідний стиль Roxy дуже часто копіювався в індустрії моди.

Причиною успішної роботи компанії Quicksilver є той факт, що співробітники, які розробляють, роблять і продають продукцію, постійно прагнуть до того, щоб вона був кращою. Тому у зборах бордерів, які проходять у самих екстремальних місцях світу, завжди беруть участь співробітники Quicksilver, проводячи там усілякі нові дослідження. Також на успішну роботу впливає те, що більшість розроблювачів являються ще й кінцевими споживачами своєї продукції, тому що серед них багато сноубордистів, серферів і скейтбордистів. Ця компанія ніколи не опирається на корпоративні маркетингові розрахунки, трендові дослідження або прогнози розвитку моди. Ключовим показником є тільки логіка – необхідно створювати найкращий і функціональний одяг, а після – доводити його до досконалості.

Той факт, що американська компанія Quicksilver є найбільшим і мега заможним представником якісного одягу й взуття для спортсменів, які займаються екстремальними видами спорту, уже ні в кого не викликає сумніву. На сьогоднішній день компанія спонсує більше сотні професійних спортсменів, серед яких Келлі Слетер, Тоні Хок, Ліза Андерсен і багато інших.