Опубліковано

Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Зенья) – чоловічі ділові костюми з Італії. Де купити, адреса магазинів

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Зенья) – бренд високоякісних чоловічих костюмів та костюмних тканин з Італії. Під даною маркою також випускаються чоловічі аксесуари та взуття.

Де купити чоловічий бренд Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Зенья), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Ermenegildo Zegna, можна довідатися адреси фірмових магазинів, які є практично в кожній країні світу, є вони й в Україні.

Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Зенья) – бренд високоякісних чоловічих костюмів та костюмних тканин з Італії. Під даною маркою також випускаються чоловічі аксесуари та взуття.

Де купити чоловічий бренд Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Зенья), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Ermenegildo Zegna, можна довідатися адреси фірмових магазинів, які є практично в кожній країні світу, є вони й в Україні.

Адреси магазинів Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Зенья) в Україні:

Київ, вул. Володимирська, 20/1, телефон: +380 44 568 59 04
Дніпропетровськ, вул. Карла Маркса, 53-А
Донецьк, вул. Артема, 112
Одеса, вул. Рішельєвська, 17

Офіційний сайт компанії Ermenegildo Zegna: http://storelocator.zegna.com

Інформація та історія створення марки Ermenegildo Zegna (Ерменеджільдо Зенья)

Ermenegildo Zegna – це одна із самих популярних марок елегантного чоловічого одягу. У відомій усім кінокартині “Адвокат диявола” сам Сатана став перед людьми, одягненим у костюм цієї торговельної марки.

Історія даної компанії почалася в 1910 році в італійському містечку Тріверо, тоді керувати невеликою місцевою текстильною фабрикою став Ерменеджільдо Зегна. Коли Ерменеджільдо виповнилося 20 років, він створив на базі існуючої фабрики компанію Ermenegildo Zegna, яка почала займатися виробництвом дорогих тканин і високоякісного чоловічого одягу. Саме цьому одягу згодом і вдалося підкорити світ. До середини 1940-х років тканини, вироблені на фабриці Ermenegildo Zegna, прикрашали собою вітрини кращих магазинів Італії й інших 40 країн світу.

На початку 1960-х років торговельна марка Ermenegildo Zegna заявила про себе на ринку готового одягу для чоловіків. Громадськість позитивно сприйняла стиль, у якому були виконані моделі даного бренду. Після чого філії Будинку моди Ermenegildo Zegna були відкриті в Іспанії, Німеччині, Франції, США, Австрії, Японії, Швейцарії й Великобританії. Але воістину тріумфальним у компанії вважається 1980 рік. У цьому знаменному році керівництву вдалося відкрити свій фірмовий бутик у Парижі.

На сьогоднішній день компанія Ermenegildo Zegna являється представником елітного чоловічого одягу, який у виробництві використовує винятково власні тканини. Сировину для своїх тканин компанія закуповує в Австралії та в Монголії.

Покупець Ermenegildo Zegna – це діловий чоловік, який обожнює розкіш, не скований віковими рамками, він має незалежний стиль. Саме тому серед клієнтів цього Будинку моди так багато знаменитих особистостей – Шон Пенн, Джон Траволта, Брюс Уілліс, Джек Ніколсон, а також Пласідо Домінго.

В 1998 році Ерменеджільдо Зенья заснував стипендіальний фонд для найталановитіших солістів Маріїнського театру.

В останні роки на початку кожного сезону цінителям бренду представляють 350 видів високоякісних колекційних тканин, з яких компанія пропонує зробити костюм по індивідуальному замовленню.

Костюми від Ermenegildo Zegna уже протягом багатьох років являються втіленням традиційних технологій із застосуванням кінського волоса у виробництві внутрішньої підкладки, а також неповторних рогових ґудзиків та виняткової ручної роботи професійного кравця над виробом.

Нерідко говорять, що якісний костюм неможливо підробити, але це не так. Підробити можна, але підробка буде коштувати набагато дорожче оригіналу. Костюм торговельної марки Ermenegildo Zegna – це досить серйозна інвестиція, тому що вартість одиниці такого товару коливається від 800 до 5000 доларів.

Сьогодні на ринку продукція Ermenegildo Zegna представлена 4 лініями: Sartorіa, Couture, Zegna Sport, Z-Zegna.

Лінія Sartorіa являється представником лаконічного офіційного одягу.

Лінія Couture – це найдорожча представниця даного Будинку моди. Моделі цієї лінії виконуються тільки з найдорожчих матеріалів.

Продукція, яка випускається в рамках лінії Zegna Sport, призначена винятково для занять спортом або активним відпочинком.

Лінія Z-Zegna це проміжна ланка між лініями Sartorіal і Couture. У цьому напрямку присутні яскраві кольори, для виробництва моделей використаються більш дорогі тканини.

Характерні риси, властиві продукції Ermenegildo Zegna – це бездоганний крій, а також завжди сучасний і дуже акуратний силует.