Опубліковано

Bacco Bucci (Бакко Бучі) – бренд чоловічого взуття та аксесуарів. Де купити, адреса магазинів

Bacco Bucci

Bacco Bucci (Бакко Бучі) – італійський взуттєвий бренд чоловічого взуття та аксесуарів.

Де купити чоловіче взуття Bacco Bucci (Бакко Бучі), адреси магазинів

Bacco Bucci (Бакко Бучі) – італійський взуттєвий бренд чоловічого взуття та аксесуарів.

Де купити чоловіче взуття Bacco Bucci (Бакко Бучі), адреси магазинів

Напрочуд , чоловіче взуття Bacco Bucci коштує не так вже і дорого, на західних сайтах ціна починається від 150 доларів США. Офіційного сайту в компанії чомусь немає. Єдиний сайт, який більше менш наближений до офіційного це: www.mezlanshoes.com. Там через Інтернет можна купити такі марки як Mezlan, Bacco Bucci й Antonіo Bossі. Звісно доставки в Україну немає. У нас взуття Bacco Bucci можна купити в мультибрендових магазинах, але остерігайтеся підробок.

Офіційний сайт компанії Bacco Bucci: немає.

Інформація про бренд Bacco Bucci (Бакко Бучу)

Взуттєвий модельний ряд торговельної марки Bacco Bucci має у своєму арсеналі просто величезний перелік різноманітних колекцій: екзотика, класика, повсякденність, мода, комфорт і спорт.

Історія компанії Bacco Bucci почалася з виробництва їздових сідел для європейських аристократів. Виготовлення якісної продукції для людей подібного рівня дозволило істотно розкрутити ім’я Bacco Bucci у своїй області. Йшли роки, компанія поступово збільшувала виробничі потужності, і через деякий час їй все-таки вдалося відкрити свою власну невелику фабрику. Несподіванкою для багатьох стало рішення компанії почати виробництво взуття високої якості з неповторними майстерними доповненнями. Навіть зараз Bacco Bucci славиться своїм оригінальним авторським підходом у створенні чудового взуття й аксесуарів.

У кожній моделі даного бренду проглядається прекрасно збалансований союз високого комфорту, елегантного стилю, ідеальної посадки й бездоганної якості. Все це відбувається завдяки тому, що протягом більше п’ятдесяти років великий ремісничий досвід творців переходив з покоління в покоління, а поряд з ним переходило прагнення постійного вдосконалювати якість та стиль.

Буквально кілька років назад керівництво Bacco Bucci вирішило розширити взуттєвий асортимент чоловічими аксесуарами, такими як ремені та носки. Ремені даної торговельної марки почали робити на невеликій іспанській фабриці, яка також дотримується поняття, що бездоганну річ можна одержати, тільки зробивши її вручну. Ремені роблять як складного дизайну, так і класичного, і вони завжди виявляються ідеальним доповненням до взуття.

Носки Bacco Bucci шиють в Італії, для цього використаються тільки кращі натуральні й синтетичні матеріали. Спеціальний, продуманий процес, дозволяє гарантувати, що будь-яка пара носків буде сидіти ідеально. Моделі носків, які виконані з ексклюзивної теплої бавовни ніколи не сядуть і не полиняють.

Взуття Bacco Bucci є товаром класу люкс, із цієї причини його ціна також висока, як і його якість.