Опубліковано

Adidas (Adidas) – адреса магазинів в Києві

Adidas

Adidas (Адідас) – компанія з Німеччини, що спеціалізується на випуску спортивного взуття, одягу й інвентарю. Генеральний директор компанії – Герберт Хайнер. У даний момент компанія відповідальна за дистрибуцію продукції компаній Adіdas, Reebok, Rockport, RBK(Reebok) & CCM Hockey, Salomon(частково),Taylor-Made Golf.

Адресу фірмових магазинів Адідас можно подивитись на офіційному сайті:

Adidas (Адідас) – компанія з Німеччини, що спеціалізується на випуску спортивного взуття, одягу й інвентарю. Генеральний директор компанії – Герберт Хайнер. У даний момент компанія відповідальна за дистрибуцію продукції компаній Adіdas, Reebok, Rockport, RBK(Reebok) & CCM Hockey, Salomon(частково),Taylor-Made Golf.

Адресу фірмових магазинів Адідас можно подивитись на офіційному сайті:
http://www.adidas.com/campaigns/adidasretailfinder/Storefinder/index.asp?strCountry_adidascom=com&strLanguage_adidascom=com

Адреса магазинів Adіdas (Адідас) у Києві

вул. Лугова, 12
пл. Незалежності, 1
вул. Прорізна, 16
вул. Червоноармійська, 102
пр. Глушкова, 13Б
пл. Незалежності, 1
вул. Крещатик, 21
пр. Московский, 15a
вул. Гетьмана, 6
бул. Перова, 36

Інформація про компанію Adidas (Адідас)

Історію цієї великої марки можна почати з народження засновника – Адольфа Дасслера, а народився він 3 листопада в 1900 році в маленькому баварському містечку Герцогенаурах(Німеччина). Його батьки не були шпарко багаті, тому що батько був пекарем, а мати працювала в пральні, хоча пральня була її :-).

Аді повезло, тому що в 1914 Німеччина вступила у війну, але оскільки хлопчикові було 14 років на фронт він не потрапив. Захоплювався він у той час зараз уже самою популярною грою в Європі – футболом, тоді він ще не був так розвинений.

Коли війна закінчилася, для Німеччини прийшов важкий час, розруха, безробіття. Родина Дасслеров так само постраждала від післявоєнного періоду. Промаявши на випадкових заробітках до 1920 року, Дасслеры вирішили організувати свій бізнес, а саме майстерню по пошиттю взуття. Під приміщення пішла пральня матері Ади. А Ади у свою чергу, виявивши винахідливість передала звичайний велосипед під машинку для оброблення шкір. Його мати й сестри робили викрійки з полотна, чоловіка ж – Ади, його брат Рудольф(Рудій) і батько кроїли взуття.

Перше взуття яку зробили на фабриці були тапки. Пошили їх зі списаного військового обмундирування й старих шин – які використалися як підошва. Збутом продукції займався Рудій, організацією виробництва, модернізацією, новими моделями – Аді.

В 1924 році на фабриці працювали вже 12 працівників включаючи членів родини й робили в день 50 пар взуття. У липні фабрика стала називатися “Взуттєва фабрика братів Дасслер”.
Винахідник Ади, взуття із шипами.

Справи фірми йшли досить не погано й тому вже до 1925 року Ади, як запеклий футболіст зробив собі першу пару взуття із шипами. Її йому викував місцевий коваль, так народилися перші бутси.

В 1927 році відбулося розширення майстерні. У компанії працювало вже 25 чоловік, вироблялася 100 пара взуття в день, а жили Дасслеры в особняку поруч із фабрикою. Незабаром вони фабрику викупили.

Ади настільки був захоплений ідеєю шипованого взуття, що випробовував її разом із друзями у футболі й бігу. Популярність не змусила себе довго чекати й уже в 1928 році із уперше виступили в шипованого взуття “Дасслер” на Олімпіаді в Амстердамі. На наступній Олімпіаді в 1932 році в Лос-Анджелесі німець Артур Йонат став третім у бігу на 100 метрів. Але самим успішним для Ади став 1936 рік. У нього народився первісток, а на берлінській Олімпіаді чорношкірий американський бігун Джесси Оуэн у взутті “Дасслер” завоював чотири золоті медалі й установив п’ять світових рекордів.

Після такого успіху, та й реклами, справи Ади пішли в гору. За 1936 рік продажу “Фабрики Дасслер” становили більше 400 тисяч марок. Аді пішов по шляху розширення й уже в 1938 відкривається ще одна його фабрика в Герцогенаурахе, що робила близько 1000 пар взуття в день.

Рудій і Аді були переконаними нацистами(хоча правда це чи ні вже не з’ясувати), може вони хотіли зберегти фабрику, тому й вступили в нацистську партію. Але в кожному разі з початком другої світової війни фабрики Дасслеров піддалися конфіскації, а брати відправилися на фронт. На одній з фабрик були спроби робити гранатомети, але вона зазнала невдачі, у підсумку через рік Ади повернули із фронту на фабрику, робити тренувальне взуття для солдатів.

Знову післявоєнна розруха

Як і його батько, Аді пережив важкі післявоєнні роки. Фабрика в Герцогенаурахе перебувала на американській зоні окупації, тому вона робила хокейні ковзани по контрибуції. У їхньому сімейному особняку жили солдати, дружина Ади займалася городом і домашнім господарством що б якось вижити. Через рік, американці покинули резиденцію Ади, а його брат Руді повернувся з табору для військовополонених.

Піднімати виробництво взуття було кінцеве легше чим після першої світової війни, але однаково важко, особливо усвідомлювати що в тебе все було, а війна все погубила. Шити взуття почали знову зі списаної військової амуніції, правда вже робили це 47 найманих робітників, які одержували зарплату дровами й пряжею.
Сварка братів, 2 фабрики, 2 торговельні марки

В 1948 році після смерті батька Ади й Руді, брати посварилися і вирішили розділити компанію. Вони поділили фабрики, кожному братові дісталося по однієї, домовилися про не використання старої назви й логотипа взуття Дасслер. Аді вирішив назвати свою марку Addas, а Руді – Ruda, але незабаром їхні назви змінилися на Adіdas і Puma відповідно. Бренд Dassler був успішно забутий.

Брати так і не помирилися в плині життя, причини їхньої сварки не відомі й донині , брати один з одним не розмовляли, обидві компанії стали конкурентами. Так так, саме Пума й Адідас, хоча пума асоціюється з Італією, але споконвічно корінь із Німеччини, так ще і яких корінь.

Ворожнеча між марками найбільше відчувалася в їхньому рідному місті Герцогенаурахе, де кожний бренд містив по футбольній команді, співробітники компаній принципово пили різне пиво :-), а діти співробітників відвідували різні школи. Штаб квартири компаній дотепер перебувають у Герцогенаурахе й хоч уже немає тієї ворожнечі яка була, побачити співробітника Адідас у взутті Пума нереально :-).

Ади небагато порушив договір з Рудій, із приводу того, що б не використати логотипи компанії батька, Ади взяв дві смуги з емблеми Dassler, пририсовал до них третю й запатентував що вийшли як символ “Адидас”. У зв’язку з конкуренцією із братом, Ади береться за свою улюблену справу – винахідництво. В 1949 році він створює перші бутси зі знімними гумовими шипами. В 1950-м – футбольні бутси, пристосовані для гри у футбол у несприятливих погодних умовах: на снігу й на мерзлій землі. Але саме головне, він піднімає всі зв’язки з олімпійським комітетом і на олімпіаді в Хельсінкі в 1952 році більшість спортсменів взуваються вже не в Dassler а в Adidas.

В 1978 році Адольф Дасслер помирає й керівництво компанією переходить до його вдови – Катарине.

в 1997 “Адідас” купив французьку фірму “Саломон”, що веде виробника товарів для зимового спорту, і тепер концерн називається “Акціонерне товариство “Адідас-Саломон”. Після цього об’єднання Адідас-Саломон посів друге місце серед виробника спортивних товарів після Найк. Ці 2 фірми й зараз борються за перше місце зі змінним успіхом.
В 2005 році Adidas – Salomon AG купила 100 % акцій компанії Reebok, тим самим значно підсиливши свої позиції на ринку.

В Adidas – Salomon AG безпосередньо трудиться близько 14 000 співробітників. Штаб-квартира дотепер перебуває на батьківщині Ади Дасслера, у баварському містечку Герцогенаурах. Американська штаб-квартира перебуває в Портленді (штат Орегон).
Загалом , “Адідас” у порядку, правда – це вже зовсім інший Adіdas, але проте, це досить гідна торговельна марка з віковою не легкою історією.